Zpět na » Primera Division » Nepřišel jsem koukat z lavičky

Nepřišel jsem koukat z lavičky

0

Líbilo se

14.09. - Raúl García mladý nadějný záložník Atlética Madrid přišel před sezónou z Osasuny a zatím si vybojoval místo v základní sestavě, kterou dává dohromdy mexický trenér Javier Aguirre. Novinářům madridského deníku As odpověděl na pár otázek.

Přestože se kádr Atlética znovu hodně posílil, mužstvo má zatím problémy se rozjet...Opravdu výsledky nejsou nejlepší, jaké by měli být. Ale co se týče hry, byly ty dva zápasy dobré. Měli jsme gólové šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Ale v mužstvu je klid, protože víme, že tohle je cesta na které se musíme držet a výsledky přijdou.

Mužstvo asi hodně touží už vyhrát, ne? Ještě je před námi hodně zápasů, ale je jasné, že je pozitivní začít již vítězit, hlavně z toho důvodu, abychom získali sebedůvěru a neztratit kontakt s týmy nahoře.

Co říkáte na Murcii, vašeho příštího soupeře? Přestože postoupili ze Segunda Division, mají dobré a vyvážené mužstvo. Dobře namíchali hráče, které již měli s hráči, kteří přišli. Bude to obtížný zápas, neboť zahájili ligu velmi dobře. Navíc, hráči si věří, protože dosáhli dobrých výsledků. Ale musíme jít za vítězstvím hned od úvodní minuty.

Probírali jste se spoluhráči chyby. ketrých jste se dopustili? Když se nepodaří získat body, ve které jsme doufali je to proto, že se v něčem chybovalo. Ale vždycky, i když se vyhraje je třeba být trošku negativní a myslet na to, co se dá ještě vylepšit. Mluvili jsme o tom, jak napravit to, co se nepovedlo a pokračovat v tom dobrém, což si dáváme za úkol před každým zápasem.

Trenér Aguirre vás využil ve všech oficiálních zápasech, které Atlético odehrálo, jste spokojen s jeho důvěrou? Neodešel jsem z domova, abych koukal z lavičky. Ĺ el jsem do Atlética s cílem hrát co nejlépe a pokud možno co nejvíce. Celý týden trénuji, abych mohl nastoupit v neděli, ale je to trenér, který rozhoduje. Jestliže je se mnou spokojený, je to proto, že všechno vychází dobře.

V jaké pozici se na hřišti cítíte nejlépe? Přišel jsem do Atlética, abych hrál. Je jedno na kterém postu. Samozřejmě je jasné, že každý má to místečko, kde se cítí nejpohodlněji. Dělá mi radost, když můžu v každém zápase připravit nějakou gólovou akci. Teď možná k tomu nemám tolik příležitostí, ale jsem hodně spokojený. Teď mě trenér staví trošku víc dozadu ale i to mi dost vyhovuje.

/ as.com

Nejnovější články