Zpět na » Primera Division » Pires: Vyřešte to s Riquelmem!

Pires: Vyřešte to s Riquelmem!

0

Líbilo se

13.09. - Francouzský záložník Villarrealu Robert Pires, jenž patří mezi největší opory svého týmu na tiskové konferenci přiznal, že ho trápí aktuální stav, když jiná hvězda, Juan Roman Riquelme musí vysedávat na tribuně, v lepším případě na střídačce.

Je to už obehraná písnička, vedení se chce Riquelmeho zbavit, neboť s ním nenašlo společnou řeč, nefiguruje ani v poznámkovém bločku chilského trenéra Manuela Pellegriniho. Roberta Pirese, jenž v aktuálním kádru zřejmě nese největší odpovědnost to hodně trápí a dal to i najevo. "Víme, že máme takového hráče, ale nemůžeme využít jeho potenciálu. Bylo by skvělé najít nějaké řešení, protože je to složitá situace," poznamenal Pires. Zkušený francouzský fotbalista se vyznal i z obdivu k této jihoamerické hvězdě první velikosti.

"Román je hráč, který mi úplně učaroval." K jeho případu ještě dodal: "V každém případě nejsem prezident ani trenér, já tady nerozhoduji o ničem. Je to situace velmi komplikovaná jak pro něj, tak i pro nás." Pirés ale na tiskovce nemluvil jen o Riquelmem, zaměřil se také na aktuální situaci v týmu, po drtivé porážce doma od Realu Madrid 0:5. Doufá, že se z ní mužstvo oklepe co nejrychleji "protože to byl prostě výpadek, musíme proto rychle zvednout hlavu."

Tím nejlepším způsobem jak na nelichotivý zápas rychle zapomenout je vyhrát v neděli na Mallorce. "Je to hodně důležité pro klub v těchto okamžicích." Navíc historie vzájemných duelů mezi Mallorcou a Villarrealem od listopadu 2000 nepamatuje vítězství domácího týmu. Trenér Manuel Pellegrini v posledních třech sezónách zaznamenal dvě remízy a jednu výhru. Letos je ale Mallorca rozjetá a získala už čtyři body, což ji v tabulce řadí na druhé místo. Navíc se v útoku posílila o Daniela Güizu, jenž svoje kanonýrské schopnosti začíná prokazovat.

/ as.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články