Zpět na » Primera Division » Juande Ramos: Nejsem nadšen z euforie

Juande Ramos: Nejsem nadšen z euforie

0

Líbilo se

12.09. - Trenér Sevilly, Juande Ramos přiznal, že není příliš nadšen z euforie, která vládne u fanoušků a hráčů z ligy mistrů. Kromě ligy mistrů bude Sevilla bojovat samozřejmě v Primera división a v Copa del Rey.

Juande Ramos na poslední tiskové konferenci jasně řekl, že liga mistrů není všechno. “Sevilla se do základní části milionářské soutěže probojovala po dlouhé době, ale nesmíme zapomenout na další soutěže, které nás čekají. Nemůžeme se soustředit jen na jednu z nich. Nicméně chápu nadšení hráčů i fanoušků, kteří se chtějí probojovat co nejdál, ale já z toho zase tak nadšen nejsem. Už to, že jsme se v tak velké konkurenci dostali do základní skupiny, je pro mne úspěch”, řekl trenér Sevilly.

“V lize mistrů jsme nováčky a já se trochu obávám euforie, která v mužstvu vládne. Ovšem uklidňuje mne, že si hráči uvědomují, co je čeká a přizpůsobí se tomu. Ze všech stran jsem slyšel, že Sevillu může porazit kdokoliv, ale já říkám, že mi můžeme porazit také kohokoliv. Můžeme klidně porazit Arsenal, ale na druhou stranu můžeme prohrát nad jakýmkoliv týmem, který máme ve skupině”, vysvětlil Juande Ramos.

Ramos také prozradil, že se chystá obnovit svou smlouvu v Seville. “Já jsem v Seville spokojen a klub je podle všeho spokojen také se mnou. Myslím si, že přijít na společnou řeč nebude velký problém a rychle se domluvíme”. Trenér také ujistil, že s nikým z Tottenhamu
nemluvil ani se nesešel.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články