Zpět na » Primera Division » Stav Pepeho a Robbena se zlepšuje

Stav Pepeho a Robbena se zlepšuje

0

Líbilo se

11.09. - Pepe, obránce Realu Madrid, výrazně pokročil ve své léčbě a už začal běhat. Ještě na něj dohlíží fyzioterapeut, José Luis San Martín. Robbenův stav se taktéž zlepšil a to zejména po fyzické stránce.

Arjen Robben v úterý vydržel zátěžový trénink a jeho blížící se start v Priemra división vypadá slibně. Na druhou stranu Pepe začal trénovat až po necelých dvou týdnech. Zranil se v utkání na Madrigalu s Villarrealem.

Dnes ráno Pepe cvičil v posilovně, aby ukázal jak se mu zranění zlepšilo. Ještě své tělo nezatěžoval tolik jako ostatní, ale i tak zaznamenal slušný pokrok. Blíže ke svému debutu má Arjen Robben, jehož stav je každým dnem lepší a lepší. Rovněž se lepší jeho kondice. Vydržel část zátěžového tréninku a hrál i závěrečný tréninkový zápas.

Na dnešní trénink, se po srazu Guinejské reprezentace, vrátil Javier Balboa. Ovšem Bernd Schuster stále postrádá hráče, kteří hráli kvalifikační nebo přípravná utkání se svým národním týmem. Jsou jimi Iker Casillas, Sergio Ramos, Miguel Torres, Cannavaro, Metzelder, Heinze, Saviola, Gago, Julio Baptista, Robinho, Sneijder a Van Nistelrooy. Pod vedením trenéra se dnes na tréninku sešli: Dudek, Codina, Míchel Salgado, Drenthe, Marcelo, Diarra, Guti, Balboa, Robben, Raúl, Higuaín a Soldado, posíleni některými hráči, kteří nehrají v prvním mužstvu Realu Madrid.

Zítra bude Schuster disponovat stejnými hráči a až ve čtvrtek by se měli tréninku zúčastnit všichni hráči Realu Madrid, aby se připravili na ligový duel s Almerií.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články