Zpět na » Primera Division » Finále Copa Catalunya

Finále Copa Catalunya

0

Líbilo se

10.09. - V úterý hraje Barcelona finále Copa Catalunya proti Gminásticu Tarragona a trenér Rijkaard do sestavy postaví jen pár hráčů, kteří hrají pravidelně. Nechce totiž vytěžovat klíčové hráče.

Poslední trénink Barcelony, který byl určen k přípravě na finále Copa Catalunya proti Tarragoně, sloužil hlavně k tomu, aby trenér určil sestavu hráčů, kteří zasáhnou do utkání.

Frank Rijkaard počítá jen s pěti hráči z hlavního mužstva. Sylvino, Oleguer, Ezquerro, Jorquera a Valdés byli jediní hráči z prvního mužstva FC Barcelony, kteří se zúčastnili tréninku na Miniestadi. Zbytek fotbalistů byl z Barcelony B, na které dohlížel také Pep Guardiola.

Po skončení tréninku oznámil Frank Rijkaard oficiálně sestavu: Valdés, Jorquera, Ezquerro, Oleguer, Sylvinho, Marc Crosas, Córcoles, Víctor Vázquez, Dimas, Fali, Jeffren, Emilio, Gai, Thiago, Xavi Torres, Víctor Sánchez, Rueda, Botía, Pedro a Abraham.

Soupiska, kterou holandský trenér vytvořil, vyvolala odlišné názory. Někteří Rijkaarda kritizují za to, že nepovolal hráče jako je Henry nebo Yaya Touré, kteří mají volno. Copa Catalynua je v Katalánsku nejvíce sledovaná soutěž a mnozí dávají Holanďanovi za vinu, že k tomu nepřikládá dostatečnou pozornost a na finále povolá prakticky jen celou Barcelonu B.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články