Zpět na » Primera Division » Sneijder je v Realu šťastný

Sneijder je v Realu šťastný

0

Líbilo se

10.09. - Wesley Sneijder znovu zazářil. Tentokrát v reprezentaci v zápase Holandska s Bulharskem. Opět se krásně trefil ze standardní situace, kterou zahrával zhruba z 32 metrů. Prokazuje tak, že Real Madrid nakoupil opravdu dobře.

Čerstvý hráč Realu Madrid se teď nachází v životní formě. Prokázal to nejen v utkáních ve španělské lize, ale také v národním mužstvu. “Jsem ve skvělé formě, to je pravda. Od té doby, co jsem přestoupil do Realu, mi všechno vychází. Přeji si, aby se mi takhle dařilo i nadále a předvedl dobrý výkon i ve středu proti Albánii.

Sneijder odcházel z trávníku jako hrdina. Patnáct minut před koncem byl vystřídán a aplaus fanoušků neznal konce. Během zápasu bylo i několikrát vyvoláváno jeho jméno. Wesley Sneijder byl za to fanouškům velice vděčný a na toto utkání určitě jen tak nezapomene. “Je to něco neskutečného hrát na stadionu v Amsterdamu. Vždy když sem přijdu, cítím se zvláštně. Fanouškům se za jejich podporu odměňuji tím nejlepším, co umím”, řekl.

“Jsem rád, že jsem přestoupil do Realu Madrid. Bál jsem se, že nezapadnu do mužstva a budu muset vysedávat na lavičce. Ovšem první zápasy se mi povedly a díky tomu jsem šťastný. Doufám, že si svoji formu udržím a získám plnou důvěru trenéra Schustera, abych mohl být Realu co nejvíce nápomocný ve všech zápasech. Chci, abychom bojovali o titul v Primera división i v lize mistrů”, řekl Sneijder.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články