Zpět na » Primera Division » Španělé si na Island věří

Španělé si na Island věří

0

Líbilo se

08.09. - Trenér španělské reprezentace přiznává, že v kvalifikačním souboji s Islandem jsou favorité, ale zápas určitě ani on ani žádný hráč nepodcení. Ĺ panělský národní tým přiletěl na Island ve čtvrtek večer.

Jako první, co všechny překvapilo bylo počasí. Hráči odlétali z Madridu, kde bylo kolem třiceti stupňů a po vystoupení z letadla na Islandu je ovanul pěkně chladný vítr. Na ostrově bylo totiž jen něco málo nad bodem mrazu.

Ĺ panělský fotbal si pamatuje, že islandský chlad je už stál několik cenných bodů. Před rokem totiž Ĺ panělsko remizovalo s Islandem 0-0 a nesmíme zapomenout, že od této doby neprožívala španělská reprezentace zrovna povedenou kvalifikaci (porážky od Severního Irska a Ĺ védska mluví za vše).

Luis Aragonés potvrdil, že vítr a nízké teploty v hlavním městě Islandu sice nedělají hráčům dobře, ale při prvním tréninku problémy se zimou neměli. “Zimy se neobáváme. Alespoň budou hráči více běhat, aby se zahřáli”, vysvětlil španělský trenér.

“Jsme lepší, ale to se definitivně prokáže až skončí zápas v náš prospěch. Pravdou je, že musíme zvítězit, protože poté nás čekají papírově silnější soupeři. Aragonés vzpomínal na bezgólovou remízu před rokem a řekl: “Teď jsme úplně jiné mužstvo. Několik zápasů jsme vyhráli a lidé nám začali více věřit. Ovšem musíme to předvést i na hřišti. Přiznávám, že Islanďané jsou v některých věcech lepší než my, ale my je donutíme k chybám”, zdůraznil Aragonés.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články