Zpět na » Primera Division » Marcelo to bude mít těžké

Marcelo to bude mít těžké

0

Líbilo se

07.09. -
Brazilský obránce ve službách Realu Madrid, Marcelo ví, že prosadit se do současné sestavy bílého baletu bude pro něj velice obtížné. Ovšem důvěřuje svým schopnostem a zatím nechce uvažovat o případném odchodu.

Marcelo bude mít velice těžké dostat se vůbec do nějakého zápasu alespoň na pár minut, protože lavička Realu Madrid je na těchto postech docela nabytá. Ovšem Marcelo alespoň prozatím o odchodu nepřemýšlí. “Teď už je mužstvo stanoveno a do té doby než přijde prosinec, nemůžu říct nic. Mezitím budu co nejvíce trénovat. Jsem v tom nejlepším klubu na světě a chci tady zůstat. Je pro mne důležité být v tomto klubu”, zdůraznil obránce.

Jeho možnosti jsou skromné, ale ještě nehází flintu do žita. “Věřím si, a vím, že mám kvalitu, ale musím více trénovat a zlepšovat se, abych si vybojoval místo v sestavě”. Jeho vztahy s trenérem Schusterem jsou dobré, ale ví, že stěží zapadne do jeho plánů.

“Hrál jsem v přípravných zápasech, a uvědomuji si, že se hned nevyrovnám zkušeným hráčům. Musím dělat vše postupně a s rozvahou. Nicméně si myslím, že jsem na dobré cestě, abych se za nějaký čas do sestavy probojoval. Zatím budu vděčný za každou minutu, ve které mi dá trenér příležitost. Moc bych si chtěl zahrát některé zápasy v lize mistrů”, řekl Brazilec.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články