Zpět na » Primera Division » Dos Santos si polepší

Dos Santos si polepší

0

Líbilo se

05.09. - Barcelona chce více využívat Dos Santose a na oplátku mu také vylepší smlouvu. Především se bude jednat o ekonomické změny, a tak by si hráč měl přilepšit.

I když má Dos Santos už teď podepsanou smlouvu až do roku 2012, bude se kontrakt ještě měnit. Ale klauzule o anulování je to, co nahání strach vedení katalánského klubu. 30 miliónů je tolik, kolik dělí Dos Santose od odpovídající ceny za zrušení smlouvy.

Kromě tohoto, si hráč samozřejmě polepší i ekonomicky. V době, kdy v Barce začal hrát Messi, bylo potřeba jeho smlouvu obnovit hned třikrát během krátké doby, protože jeho fotbalový vývoj šel kupředu relativně rychle. Navíc také nedávno zažádal a obdržel španělský pas a to svědčí o jeho příspěvku.

Mexičan také změnil agenta. Vybral si slavného Portugalce, Jorgeho Mendése, který zastupuje několik zvučných jmen jakými například jsou Deco, Motta nebo Cristiano Ronaldo.

Klub jedná s agentem hráče, ale ten je raději v ústraní. Nechce se ke smlouvě nijak vyjadřovat a vyjednávání nechává na svém zástupci.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články