Zpět na » Primera Division » Pět nejlepších hráčů podle Ronaldinha

Primera Division - Pět nejlepších hráčů podle Ronaldinha

0

Líbilo se

06.09. - Ronadlinho má jasno, kterých pět fotbalistů by si vybral, aby hráli po jeho boku. Dát je všechny dohromady by pro něho nemuselo být až tak složité, protože se třemi z nich už hraje.

Ronaldinho prozradil, jakých pět fotbalistů by chtěl mít v týmu. Ovšem v Barceloně, kde hraje, už mu tři z nich vypomáhají. Jsou to podle něj Leo Messi, Thierry Henry a Deco.


U Messiho má nejraději přístup k fotbalu. “Jeho pokrok je neuvěřitelný. Je rychlý a balón si drží tak blízko u nohy, že ostatní nutí k chybám, a jestli to chybují blízko své brány, máme výhodu standardní situace, které umíme zahrát dobře. Umí si obejít několik hráčů za sebou a to se cení u každého fotbalisty”, řekl Ronaldinho.


Henry je podle Brazilce více než jen gólový hráč. Díky němu se Arsenal vrátil do fotbalové Evropy a hrál na špici. “Je pro nás velkou výhodou mít ho v našem mužstvu“. Henry přišel do Barcelony v tomto létě s velkým očekáváním u fanoušků. Zatím má ze sebou pouze dva zápasy, ale už v nich prokázal, že bude pro Barcu platným hráčem.


O Decovi mluvil také velice pozitivně. “Je to fotbalista, který má od všeho něco. V každém zápase může útočit i bránit a to je pro nás velmi důležité. Vím, že teď musí bojovat o základní sestavu, ale o jeho kvalitách určitě nikdo nepochybuje”, vysvětlil Ronaldinho.


Dalšími dvěmi vysněnými hráči pro brazilského kouzelníka jsou Kaká a Cristiano Ronaldo. “Kaká je hráč, který umí prakticky vše. Střílí důležité góly a po hřišti se pohybuje unikátním způsobem. Na Cristiana Ronalda se rád dívám, protože umí sám poplést hlavu celé obraně protivníka. Navíc teď už hraje týmově a není takový individualista, což je dobré jak pro něj, tak i pro celý tým”, řekl Ronnie.

/ sport.es/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články