Zpět na » Primera Division » Co bude s Riquelmem?

Co bude s Riquelmem?

0

Líbilo se

04.09. - Podle některých hráčů je situace argentinského záložníka, se kterým do sestavy nepočítá trenér Manuel Pellegrini, špatná.

Co se nakonec stane s Juanem Románem Riquelmem, který každý den pravidelně trénuje s ostatními hráči, i když ví, že nebude hrát? To je jedna z hlavních otázek, kterou si teď vedení Villarrealu pokládá. Ovšem pár odpovědí už je na světě.

Podle Josica je věc kolem Riquelmeho záležitostí klubu a nemá proč komplikovat věci na lavičce. “Jestli je stále v našem mužstvu, přijmeme ho takového jaký je”, tvrdí záložník.

“Nejdůležitější je, aby to co se stane, bylo nejlepší pro Riquelemho i pro klub. Myslím si, že by neměl být žádný problém s jeho začleněním. Dnes trénoval normálně a skromně, s chutí připravit se co nejlépe. Není to hráč, který by nám chtěl způsobit nějaké problémy”, přidal Josico.

Guille Franco nevypadá, že by se případem argentinského hráče nějak zvláště zaobíral. Řekl skoro to samé co Josico. Myslí si, že Riquelme nemá proč uvádět do nebezpečí plány lavičky.

Ještě se stále neví jestli Riquelme z klubu odejde, ale jisté je, že mu už několik nabídek přišlo. On je ale všechny odmítl. Villarreal byl na přestupu domluven například s Aléticem, ale samotný hráč s touto smlouvou nesouhlasil.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články