Zpět na » Primera Division » Ideální jedenáctka 2. kola

Ideální jedenáctka 2. kola

0

Líbilo se

03.09. - V druhém kole zaujala svým výkonem Barcelona a Real Madrid, a proto také v ideální jedenáctce figurují čtyři hráči Barcy a dva hráči bílého baletu. Nezapomnělo se ani na dva hráče Racingu Santander.

Některým se může zdát, že by v ideální jedenáctce 2. kola měla být celá soupiska Realu Madrid. Real sice hrál v tomto kole nejlépe, ovšem jako tým, ale tato jedenáctka se většinou skládá z individuálních výkonů, a proto není divu, že jsou na ni hned čtyři hráči Barcelony.

Brankářem druhého kola se zaslouženě stal Toňo z Racingu Santander, který proti Zaragoze vychytal pro svůj tým cennou remízu. Zlikvidoval pokusy Diega Milita a za své záda pustil jen hlavičku Roberta Ayaly.

Mezi obránci samozřejmě nemůže chybět Sergio Ramos. Nejenže skvěle bránil, ale také útočil. Navíc krásně přihrál na gól Van Nisterlooyovi. Dalším obráncem, který podal dobrý výkon byl Roberto Ayala ze Zaragozy. V utkání s Racingem oplýval rychlostí a ve vzduchu vládl jen on. Zařídil jediný gól svého týmu. Sergio Ballesteros z Mallorcy ubránil všechny útočné esa Atlética. Nedal šanci ani Diegu Forlánovi. V obrané řadě nesmí chybět Eric Abidal, který proti Athleticu podal úžasný výkon. Dobře bránil a jeho tažení po straně hřiště bylo vždy smrtící.

Mezi nejlepší záložníky ve druhém kole ligy patřil Gonzalo Colsa, který proti Zaragoze organizoval celou zálohu. Celkově nejlepším hráčem se stal Wesley Sneijder. Jeho přihrávky byly přesně ať už to bylo na pět nebo na třicet metrů. Navíc dal nádherný gól z přímého kopu. Dalším záložníkem do ideální jedenáctky je Yaya Touré, který se poctivě vracel i hrozil u pokutového území soupeře. Lionel Messi zase předváděl své fotbalové umění. S jeho kličkami si obrana soupeře nevěděla rady.

Mezi nejlepšími útočníky si zaslouženě obsadil místo Ronaldimho. Každá jeho přihrávka měla oči a navíc dal dva góly. Luis Garcia z Espanyolu zařídil remízu v Seville proti Betisu. Během osmi minut dal dva góly.

Toño (Racing):

Sergio Ramos (Real Madrid): Roberto Ayala (Zaragoza): Sergio Ballesteros (Mallorca): Eric Abidal (Barcelona):

Gonzalo Colsa (Racing): Wesley Sneijder (Real Madrid): Yaya Touré (Barcelona): Lionel Messi (Barcelona):

Ronaldinho (Barcelona): Luis García (Espanyol):

/ goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články