Zpět na » Primera Division » Real Madrid se usadil na prvním místě

Real Madrid se usadil na prvním místě

0

Líbilo se

03.09. - Máme za sebou dvě úvodní kola Priemra división a můžeme říci, že nejlepší start do ligy má Rea Madrid. Přestože měl v obou kolech velice těžké soupeře, dokázal v nich naplno bodovat a tím si prozatím zajistil první místo.

Real Madrid jako jediný ze všech týmů dokázal naplno bodovat v obou zápasech (Jediný kdo ho může dohnat je Sevilla, jejíž zápas s Osasunou byl odložen). Realu Madrid před startem ligy moc lidí nevěřilo, ale ten je všechny vyvrátil z omylu. V naší anketě, který z týmů je nejhůře připraven na ligu, obdržel právě Real suverénně nejvíce hlasů.

Avšak hned první utkání naznačilo, že nemůžeme Real vůbec odepisovat, ba naopak. Doma porazil Atlético Madrid 2-1 a to svěřencům trenéra Schustera výrazně zvedlo sebevědomí. V druhém zápase navíc bílý balet rozdrtil Villarreal 5-0. Podle výsledku se zdá, že by měl být Villarreal lehkým soupeřem, ale realita je jiná. Žlutá ponorka totiž v prvním kole porazila Valencii 3-0.

Real ve Villarrealu předvedl skvělý výkon. Ve velmi dobrém světle se představil hlavně Wesley Sneijder, který nejenže hrál s velkým přehledem a dával přesně přihrávky, ale také přispěl dvěma góly. Dobře hrál také Christoph Metzelder, který pokrýval útočníky Villarrealu.


||El jugador holandés, en su segundo partido con el Real Madrid, ha mostrado sus virtudes. Dió pases de gol, e hizo dos tantos que le colocan al frente de la clasificación de goleadores||  ...

Největší soupeř Realu, Barcelona, předvedla také slušný výkon, ale byla to spíše exhibice. Athletic Bilbao nedosahuje tak velkých kvalit, aby mohl Barcu výrazně potrápit, a proto se také hrálo zejména na jeho polovině. Ovšem kvalita zápasu postupně upadala, protože hráči katalánského klubu měli už vytvořený náskok a nepotřebovali hrát naplno. Svoje fotbalové umění ukázaly všechny tři hvězdy Barcy. Ronadlinho, Messi i Henry bavili diváky svými kousky.

/ fotbalportal.cz

Nejnovější články