Zpět na » Primera Division » Juande Ramos rezignoval. A dál?

Primera Division - Juande Ramos rezignoval. A dál?

Juande Ramos rezignoval. A dál? © dailysoccerblog.net - slaví

0

Líbilo se

27.10. - Trenér Sevilly, Juande Ramos, rezignoval, aby se po vyhození Martina Jola mohl stát novým trenérem celku Premier League, Tottenhamu Hotspur. Věci se začly hýbat a může dojít k akci "kulový blesk".

Ramos by měl být na White Hart Lane oficiálně prezentován ještě před koncem víkendu.

Osmapadesátiletý kouče byl už delší dobu jasným favoritem na post kouče Spurs.

Před měsícem už jednali představitelé severolondýnského klubu se Ĺ panělem, kterému oficiálně skončí smlouva v Seville na konci této sezóny.

V pátečním jednání bylo učiněno vedením klubu prohlášení, v němž Ramosovu rezignaci akceptovali a otevřeli mu tím dveře do Premier League.

Dnes ráno trenér odlétá do Londýna, kde by měl podepsat a svůj nový tým by měl poprvé přivést k nedělnímu zápasu s Blackburnem.

Ramos řekl, ze odstoupil proto, že taková šance se prostě neodmítá, jen litoval toho, že musel odejít až v říjnu a ne už v létě.

Sevillu dovedl k úžasným výsledkům v lize. Dosáhl ohromující obhajoby vítězství v Poháru Uefa v letech 2006 a 2007.

Prezident klubu, Jose Maria Del Nido, po rezignaci kouče uklidňoval fanoušky. „Nemáte se čeho bát. Máme za sebou historii trvající 102 let. Za ni už bylo učiněno spoustu takových rozhodnutí. Víme, co dělat, aby se klub posouval dále nahoru,“ řekl.

„Sevilla je skvělý klub protože vyrostl za posledních pár let mnohem více než všechny ostatní španělská mužstva. Cokoliv se stalo v prvním mužstvu, budeme schopni se s tím poprat. Jedinou důležitou věcí je znak klubu, vlajka klubu a naši fanoušci!“

Dále se na internetu vyrojily spekulace, že by mohlo dojít k tzv. akci „kulový blesk“. V čem by spočívala? Řeknu to jednoduše: Ramos do Spurs, Flores do Sevilly, Mourinho do Valencie.

Navíc spekulace o tom, že Valencie jedná s Mourinhem se objevily už před rezignací Jola, potažmo rezignací Ramose. Flores je ve Valencii pod velkým tlakem a fanoušci už ho začínají mít také dost. Poslední prohra 2:0 v Lize Mistrů s Rosenborgem by mohla být poslední kapkou poháru trpělivosti vedení Valencie. Agent trenéra potvrdil, že jednal v posledních čtyřiadvaceti hodinách se Sevillou.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články