Zpět na » Primera Division » Schuster: Strach nemám

Primera Division - Schuster: Strach nemám

0

Líbilo se

02.09. - Trenéra Realu Madrid Bernda Schustera dnes čeká zápas na stadionu El Madrigal proti Villarrealu, který si možná trochu překvapivě odvezl všechny tři body z Valencie. Přesto ze svěřenců kolegy Pellegriniho strach nemá.

Očekával jste, že ještě na poslední chvíli získáte nějakou posilu? Ne, neměl jsem žádné náznaky, ani mi nikdo nevolal. Nic se neděje, s tímto týmem jsem až na maličké drobnosti spokojen.

Kdo rozhodl o tom, že Marcelo a Baptista nakonec zůstali v kádru? Pro některé hráče jsme našli řešení, pro jiné ne. S tím nejsem spokojený a někdo tady prostě musí zůstat.

Zklamala vás líheň Realu Madrid? Je na velmi dobré úrovni, ale pro hráče je obtížné tady zůstat, to nejlepší pro ty kluky je, aby si našli jiná mužstva.

Uvidíme dnes stejný Real jako na San Bernabeu? Nemáme v úmyslu hrát jinak na hřištích soupeřů. Chceme udržet naši útočnou hru.

Myslíte si, že se ještě může něco vylepšit? My chceme vždycky víc, vždycky chceme ještě jednoho hráče navíc, protože vždycky se můžeme zlepšovat. Po sobě a svém mužstvu chci, aby hrálo dobře. Jestliže to po hráči vyžadujete, vrátí vám to ve větší, nebo menší míře.

Villarreal od dubna neprohrál. Nemáte z toho strach? Ne, mužstvo se trochu změnilo. Odešel Forlán, vrátili se Pires a Cazorla, ale styl je stejný.

Co je pro hru Villarrealu klíčové? Pellegrini udělal hodně práce. Může vám hodně zkomplikovat život, tím jak vidí fotbal, jeho stylem a filozofií. Je hodně soutěživý. Tohle mužstvo je rozděléné do dvou řad, obrana se dvěma defenzivními štíty a čtyři útoční hráči. Dříve to byli Riquelme a Forlán, teď to jsou Tomasson, Pires, Rossi a Cazorla. Má velkou škálu rychlých hráčů, kteří umí dát gól a jsou pohybliví. Část úspěchu nese i prezident, jelikož investuje peníze do psil, které jsou potřeba.

Jak je na tom Higuaín? Gonzalo trénuje velmi dobře a už je úplně uzdravený. Využijeme dva týdny reprezentační pauzy, aby se ještě zlepšil.

A Heinze? Proti Villarrealu dostane příležitost. Poé odjíždí do Argentiny, takže již bude úplně připravený.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články