Zpět na » Primera Division » Alves je frustrovaný

Alves je frustrovaný

0

Líbilo se

01.09. - Daniel Alves, pravý obránce Sevilly, je frustrovaný tím, že se před pár hodinami uzavřelo přestupové okno a na seznamu hráčů, kteří mění působiště jeho jméno opět nefiguruje.

Alves má famózní pověst nejlepšího pravého obránce Primera Division a bez přehánění určitě jednoho z nejlepších hráčů na tomto postu v celé Evropě. V létě se nejprve o jeho služby mocně zajímal Real Madrid, sám Alves tvrdil, že od nové sezony chce oblékat bílý dres královského klubu.

Poté se do hry mocně vložila londýnská Chelsea, Peter Kenyon s prezidentem španělského klubu Del Nidem dokonce dospěli k dohodě, podle níž měl Alves přestoupit za 36 milionů eur do Chelsea, ovšem později celou transakci neposvětil majitel anglického klubu Roman Abramovič a Brazilec nadále zůstává v Seville. Loni již byl rovněž mocně nakročen do klubu Premier League, tehdy do Liverpoolu, Sevilla si dokonce již za něj sehnala Němce Hinkela jako náhradu.

"Je to promarněmá ohromná příležitost. Nechat utéct takovou šanci a nevyužít ji, to je hrozné. Měl jsem v úmyslu odejít, protože to pro mne byla velká příležitost jak vyřešit život mých blízkých, což je moje priorita," prohlásil zklamaně Alves na tiskové konferenci. Dodal k tomu ještě, že "je v Seville hodně spokojený" a nikdy prý neřekl, že by to bylo zklamání zůstat v Seville. Bude se prý i nadále snažit ukazovat svou profesionalitu, tak jak to činil po celé čtyři a půl roky.

"Je spousta lidí, kteří si mne váží a proto jsem klidný. Budu se snažit zůstat velkým profesionálem, tak jak to bylo doposud, ovšem bude to složité, protože jsem ztratil jedinečnou příležitost. Život ale pokračuje a musím dál pracovat. Na všechno, co se týká Sevilly a bojovaní za splnění cílů se těším, mám to rád. Ale potřebuji čas na změnu mínění, ukončil úvahu Daniel Alves.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články