Zpět na » Primera Division » Valencia hraje špatně

Valencia hraje špatně

0

Líbilo se

15.09. - Valencia hraje špatně. Alespoň takové tvrzení vypustil z úst její trenér Quique Sanchez Flores. Tým z Mestally prohrál první ligový zápas doma s Villarrealem, pak si sice přivezl výhru z Almeríe, ale herně nepřesvědčil.

Trenér Flores ale zároveň upozorňuje, že se jedná teprve o začátek ligové soutěže a je třeba to brát v potaz. V tomto okamžiku je prý důležitý výsledek a hra se později zlepší. "Netrápí mě to, že se říká, že mužstvo hraje špatně, protože je to pravda. Jedině to, že se tomu dává příliš velký význam po velmi dlouhou dobu. Vybírá se jenom to špatné. Málo se hodnotilo vítězství v Almeríi, přestože se hrálo špatně," uvedl.

Dále dodal, že v tuto chvíli je nejdůležitější "vyhrávat zápasy a pak se snažit postupně zlepšovat hru, aby se z ní mohli všichni těšit. Pokročili jsme vpřed, je to mnohem jednodušší napravovat nedostatky, když se vyhrává." Quique Sánchez Flores nezakrýval skutečnost, že v dnešním zápase se fanoušci Ché dočkají změn v sestavě. "Protočíme hodně hráčů, dostanou svoji příležitost, uvidíme je tak všechny v akci. I když ten správný nadhled získáme až po čtvrtém, nebo pátém zápase, až zjistíme výkonnost všech hráčů."

O svém dnešním soupeři, Valladolidu prohlásil: "Je to mladý celek, minulou sezonu mělo výjímečnou. Zvykli si vyhrávat, do utkání půjdou určitě připravení, měli spoustu času a necítí žádný tlak," ukončil povídání trenér Valencie, jehož tým už si dneska nemůže dovolit takový luxus, jako v prvním kole, kdy Villarrealu přenechal všechny body.

/ goal.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články