Zpět na » Primera Division » Robben už brzy nastoupí

Primera Division - Robben už brzy nastoupí

0

Líbilo se

15.09. - Bernd Schuster, trenér Realu Madrid, vysvětlil důvody proč ještě nenasadí Robbena do ostrého zápasu. Schuster chce najít ten nejlepší okamžik, kdy bude Holanďan připravený nastoupit.

“Je pravda, že jeho stav se stále zlepšuje a jeho kondice je také dobrá, ale nechtěl bych jeho start v dresu Realu Madrid zbytečně uspěchat. Najdeme tu nejlepší chvíli. Chci, aby se představil v dobré kondici, ale také nechci jeho stav podcenit. To samé cítí i hráč. Bylo by nezodpovědné nasadit ho dohry, aby si při hře znovu obnovil zranění”, vysvětlil Schuter.


“Proti Almerii ještě jeho chvíle nepřijde. Musíme mít trpělivost. Všem by se nám líbilo kdyby už v sobotu hrál, ale je třeba představit ho před fanoušky v nejlepší kondici. Vím, že dokáže být mužstvu velmi nápomocný, ale musíme to ještě chvíli bez něj vydržet, a to si myslím, že by v současné formě neměl být problém”, řekl německý trenér.


Arjen Robben začal v tomto týdnu normálně trénovat se svými novými spoluhráči, ale Schuster si stále myslí, že ještě není na debut připraven. Je velmi pravděpodobné, že očekávaný moment jeho nástupu za Real Madrid může přijít už v lize mistrů proti Werneru Brémy nebo pak v lize proti Valladolidu.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články