Zpět na » Primera Division » Valencia dál ve vyjetých kolejích

Valencia dál ve vyjetých kolejích

0

Líbilo se

16.09. - Valencia sice vyhrála, ale diváci na stadionu mestalla ji do kabin vyprovázeli mohutným pískáním a nelichotivými slogany na adresu trenéra Florese. Rozhodující gól blanquinegros dal minutu před koncem David Silva.

Trenér Valencie Flores splnil to, co před zápasem zvěstoval. Nechal na lavičce odpočívat své největší hvězdy (Villa, Silva, Miguel, Angulo). Kromě portugalského beka se však nakonec do hry všichni dostali a reprezentační záložník David Silva díky šťastné tečované střele překonal Ludovica Butelleho, jenž ve Valladolidu hostuje právě z Valencie. "Cítím se silný, abych zvrátil tuhle situaci," reagoval trenér Flores na nepříliš vydařené představení svých oveček ve včerejším večeru.

"Omlouvám se, protože to nebylo bůhvíjaké představení a diváci asi odcházeli rozladění. Teď je potřeba se otrkat, postavit se na nohy, vzít celou situaci vážně a promyslet jak celou situaci změnit." Fanoušci opravdu spokojení neodcházeli, hřáli je snad je těžce vybojované tři body a trenéra Valencie vyprovázely slovy "Quique, již odstup!" a mohutným pískotem. Quique Flores ještě zopakoval větu ze včerejška, když prohlásil, že " je mnohem jednodušší napravovat chyby, když se vyhrává."

Trenér hostujícího nováčka z Valladolidu, José Luis Medíllibar zhodnotil utkání následovně: "Ve fotbale nemusíte hrát dobře, aby jste vyhráli. Ĺ těstí musíte jít naproti a takovouhle střelou se s ním můžete potkat. Takovýhle odraz prostě patří do hry." Dále trenér nováčka pokračoval: "Stříleli a dali gól. To je prostě Primera Division a doufám, že se brzy poučíme." Medíllibar dále pak ještě zabrnkal na rozhodcovskou strunu.

"Je to jednoduché pískat tým, který právě postoupil, neboť v následujícím týdnu to nevzbudí žádnou polemiku. Zasloužili jsme si penaltu." Trenér hostí měl na mysli akci útočníka Llorenteho, jenž byl blízko skórování a velice těsně atakován stoperem Albiolem v pokutovém území. "Nemohli jsme sem přijet a zakopat se dozadu, bod nám k záchraně nepomůže. Přijeli jsme vyhrát ale nedokázali jsme to. Ti, co vyhráli jsou oni a kritiky na jejich hru budou trvat jen několik dní, ale tři body zůstávají tady."

/ marca.com , fotbalportal.cz

Nejnovější články