Zpět na » Primera Division » Messi proti Lyonu nastoupí

Primera Division - Messi proti Lyonu nastoupí

0

Líbilo se

17.09. - Se zraněním Lionela Messiho už to vypadá mnohem lépe. Trénoval normálně se svými spoluhráči v přípravě na zápas ligy mistrů proti Lyonu. Messi nemohl pomoct svému týmu v utkání s Osasunaou, kde Barca remizovala 0-0.

Messi utrpěl svalové zranění minulý týden v přátelském zápase jeho národního mužstva s Austrálií. Argentinec v utkání s Osasunou viditelně chyběl, a proto se může trenér Frank Rijkaard radovat ze zprávy, která oznamuje, že Messi s největší pravděpodobností nastoupí do souboje s Lyonem.


Na začátku tréninku nejprve Messi trénoval sám na okraji hřiště s fyzioterapeutem a po chvíli se připojil ke zbytku svých spoluhráčů a trénoval normálně. Návrat Argentince do sestavy Barcelony, by měl být hlavní novinkou na soupisce trenéra Rijkaarda pro debut v lize mistrů.


Na zápas proti mistrovi Francie, se na soupisku vrací také obránce Rafael Marquez, který nebyl povolán do Pamplony, protože byl ve výkonu trestu. Mexičan, který se z přátelského utkání své reprezentace vrátil přetížený, už také trénoval normálně.


Trenér Frank Rijkaard tak disponuje všemi hráči kromě zraněných, kterými jsou Samuel Etoo a José Edmílson. Kapitán, Carles Puyol, se vrátil ke trénování mimo hlavní skupinu hráčů. Ĺ panělský obránce se totiž ještě stále zotavuje ze zranění kolene, které se mu přihodilo na konci minulé sezóny.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články