Zpět na » Primera Division » Hildebrand poprvé nastoupí za Valencii

Primera Division - Hildebrand poprvé nastoupí za Valencii

0

Líbilo se

21.09. - Změna v brance Valencie, která byla někým vyvolávána už delší dobu, se konečně uskuteční v zápase proti Betisu. Ovšem není to kvůli rozhodnutí trenéra, ale kvůli zranění.

Současnou jedničkou v brance Valencie je Canizares. Ovšem ten se zranil a v ligovém utkání proti Betisu nemůže nastoupit. Jeho místo zaujme Němec Timo Hildebrand, který si zároveň odbude premiéru v dresu Valencie.

Pro většinu fanoušků je to dobrá zpráva, protože Canizares dělal v poslední době spoustu chyb. Při zákrocích si není tak jistý, centry mu vypadávají z rukou a jeho výkopy často směřují mimo hřiště. Zavinil i několik gólů. Hráči potřebují mít vždy jistotu, že brankář takové chyby neudělá a tu v této době u Canizarese nemají.

Ovšem trenér Quique Sanchez Flores naznačil, že je pro něho Canizares jasnou jedničkou. I když dělal hrubé chyby, vždy ho nasadil i do dalšího utkání. Sám přiznal, že kdyby nebyl zraněný, tak by neváhal a nasadil ho do souboje s Betisem.

Dalšími zraněnými hráči Valencie jsou Mauro Caneira, Gavilán, Edu a Vicente. Všichni jmenovaní se stále zotavují ze svých zranění a ani jeden z nich do zápasu s Betisem určitě nezasáhne.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články