Zpět na » Primera Division » Preview: Sevilla vs Espanyol

Preview: Sevilla vs Espanyol

0

Líbilo se

24.09. - Páté kolo španělské Primera división začne netradičně v úterý, kdy se střetne Sevilla s Espanyolem. Oba dva kluby v předešlém utkání prohrály, a proto se budou snažit napravit svou reputaci.

Sevilla sice začala ligu ve velkém stylu, kdy dvakrát zvítězila 4-1, ale v posledních dvou utkáních se ji nedařilo. V premiérovém utkání v lize mistrů prohrála s Arsenalem 0-3. Sevilla se snažila hrát i útočit, ale nedokázala si vytvořit šance, protože většina přihrávek a centrů byla nepřesná. Nicméně většina fanoušků tento špatný výkon přikládala nervozitě a nezkušenosti v lize mistrů.

Avšak v sobotním zápase s Barcelonou, se ji stalo něco podobného a to už nemůže být náhoda. Jinak výborně fungující duo, Daniel Alves a Jesusu Navas, se jakoby vytratilo a celkový projev Sevilly byl bez nápadu. Z útočných schopností andalůzského týmu šel minulou sezónu strach, ale teď jakoby se jejich hlavní zbraň vypařila. Před začátkem ligy se v Seville mluvilo o titulu, ale jestli se brzy nevzpamatuje, může se jim sen lehce rozplynout. Ĺ anci na opravu bude mít už zítra proti Espanyolu. Uvidíme jestli trenér Juande Ramos změní herní styl anebo nechá vše při starém. Podle předběžných informací ale změny v sestavě neplánuje.


Ovšem Espanyol je na tom ještě hůře, než Sevilla. Ze čtyřech zápasů dokázal jen jednou vyhrát a jednou remizovat. Zbylé dva prohrál. V minulé sezóně dokázal Espanyol porazit i Barcelonu, ale v současné době má k tomu hodně daleko. I tak ale trenér katalánského klubu neplánuje změnit herní projev svého mužstva a pokusí se proti Seville bodovat se stejnou sestavou.

/ fotbalportal.cz

Nejnovější články