Zpět na » Primera Division » Preview středečních zápasů

Preview středečních zápasů

0

Líbilo se

25.09. -

Páté kolo Primera división pokračuje ve středu, kdy se hraje osm zápasů. Mimo jiné svede souboj Barcelona se Zaragozou nebo Valencie s Getafe.

Barcelona – Zaragoza

Barcelona se konečně vzpamatovala a předvádí výborné výkony. Všechno začalo v lize mistrů proti Lyonu, který porazila 3-0. To jim očividně přidalo na sebevědomí a v sobotním utkaní proti Seville ve své jízdě pokračovala. Kontrolovala balón, měla šance, ale ještě se trochu trápila s koncovkou. Naproti tomu Zaragoza je na tom hůře. Poslední utkání s Osasunou sice vyhrála, ale její výkon nikoho neohromil.

Valencie – Getafe

Valencie se už pomalu sbírá z herní krize a začíná podávat lepší výkony. V minulém kole jim vyšel první poločas. Betis přehrávali prakticky ve všem. Ovšem ve druhém poločase se vrátilo vše zpět a Valencie zase předváděla nepřesnosti. Nicméně ke třem bodům to stačilo. Fanoušci se těší, že se v tomto utkání Valencie vzpamatuje úplně a budou se bavit jejich hrou.

Athletic Bilbao – Atlético Madrid

Atlético se konečně vrací. Po velmi špatném startu do sezóny, se v minulém kole předvedlo. Racingu doma přidělilo čtyři góly. Konečně se předvedli také posily, které v létě přišly. Po jednom gólu vstřelili Raúl García, Forlán a Simao. Čtvrtý přidal Aguero. Ovšme Bilbao na tom také není zle. Má stejný počet bodů jako Altético a z posledního zápasu si odvezlo rovněž tři body. Nicméně v tomto utkání je jasným favoritem Atlético.

Racing – Villarreal

Racing dostal v předešlém kole debakl od Atlética, ale vyjma tohoto zápasu se mu docela daří. Hned v prvním kole totiž remizoval s Barcelonou a poté dvakrát remizoval. Vypadá to, že týmu klape. Villarreal vyhrál tři zápasy a jeden prohrál. Ovšem ten prohraný byl opravdu o hodně. Doma nestačil na Real Madrid, který mu nastřílel pět gólů. Ovšem hra Villarrealu je dobrá, ale chybí zakončení.

Osasuna – Levante

Levante je v této sezóně zatím nejhorší. Jako jediný tým má na kontě pouze jeden bod a zatím to nevypadá, že by se mělo z krize zázračně vyhrabat v tomto utkání. Trenér už vyzkoušel všechno možné, ale zatím bez výrazného úspěchu. Ovšem Osasuna má na kontě jen dva body, ale o jeden zápas méně.

Murcia – Almeria

Dva nováčci Primera división se střetnou v pátém kole. O něco lépe je na tom Murcia, která má o bod víc. Navíc dokázala porazit Zaragozu a remizovala s Atléticem. Nicméně musíme přiznat, že oba dva kluby předvádějí lepší výkony, než se původně čekalo

Mallorca – Valladolid

Valladolid s Mallorcou mají stejný počet bodů, ale v lepší formě je určitě Valladolid. Ten remizoval s Real Madrid v zápase, ve kterém měl jasnou převahu. Proti Valencii také předváděl pěkný fotbal. Proto se dá očekávat, že si Valladolid s Mallorcou poradí.

Deportivo – Recreativo

Recreativo dokázalo v minulém kole porazit Espanyol a také ukázalo, že umí hrát dobrý fotbal. Deprotivo má sice stejný počet bodů, ale bude to mít těžké, aby získalo alespoň jeden bod, protože není v takové herní pohodě jako Recreativo.

/ fotbalportal.cz

Nejnovější články