Zpět na » Primera Division » Preview: Real Madrid vs Betis

Primera Division - Preview: Real Madrid vs Betis

0

Líbilo se

26.09. - Ve čtvrtek se hraje poslední zápas pátého kola Primera división. Utkají s v něm Real Madrid s Betisem Sevilla. Bude to souboj týmu z horní části tabulky s týmem, který se pohybuje na sestupových příčkách.

Real Madrid po raketovém startu do sezóny trochu zvolnil. V posledním utkání, které hrál s nováčkem Priemra división, Valladolidem, měl co dělat, aby získal alespoň jeden bod. Hra Realu vypadala, jako by se změnila celá sestava. Svěřenci trenéra Schustera se zápasem protrápili. Naopak jejich soupeř měl k zisku tří bodů výrazně blíže, ale na poslední chvíli je o ně připravil svým gólem Saviola.

Nicméně Bernd Schuster se rozhodl udělat pár změn v sestavě. Michel Salgado a Royston Drenthe se na soupisce neobjevili. Ani jeden totiž nepodal v zápase s Valladolidem dobrý výkon. Pepe i Metzelder jsou stále zranění, a proto se do obrané řady zřejmě postaví zprava Sergio Ramos, uprostřed Cannavaro s Heinzem a na levé straně bude operovat Marcelo. Místo Marcela může nastoupit také Torres. V základní sestavě by měl být také Raúl a vypadá to, že důvěru trenéra má i nadále Diarra, kterého ale může vystřídat Gago.

Soupeřem Realu Madrid bude Betsi Sevilla, který je na tom dost špatně. Po čtyřech kolech má na svém kontě pouze dva body. Betis dokázal remizovat pouze s Recreativem a Espanyolem. Na Valencii a Deportivo nestačil a nezískal žádný bod. Ovšem jestli Real předvede podobný výkon jako proti Valladolidu, tak nemusí Betis věšet hlavu, protože jak Primera división už několikrát dokázala, vše je možné. Příkladem může být včerejší prohra

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články