Zpět na » Primera Division » Ronaldinho se zotavuje ze zranění

Primera Division - Ronaldinho se zotavuje ze zranění

0

Líbilo se

26.09. - Poraněné lýtko Ronaldinha se den ode dne lepší a vypadá to, že Ronaldinho bude k dispozici Franku Rijkaardovi již v zápase s Levante.

Brazilec Ronaldo de Assis Moreira, ve světě znám jako Ronaldinho, pokračuje v navrženém plánu uzdravení poraněného lýtka. Včera odpoledne se Ronaldinho objevil nečekaně na Nou Campu, kde společně se svým kondičním trenérem zatěžoval poraněnou nohu.


Brazilská hvězda je pod velkým tlakem ze strany médií, fanoušků i vedení. "Ronie" před začátkem této sezóny prohlašoval návrat formy a fyzické připravenosti. Jenže, skutek utek. Uběhly tři kola a Ronaldinho byl svými sliby k posměchu. Navíc ve všech třech zápasech byl v průběhu druhého poločasu vystřídán, což v minulé sezóně bylo něco nevídaného. Když se Ronaldinho neobjevil na soupisce k zápasu se Sevillou, každého zajímalo z jakého důvodu. Argumentum nakonec byl prostý, Ronie nenastoupil z důvodu poranění lýtkového svalu.
Ale zpět k jeho zotavování. Ronaldinho se včera, tedy 25.září, objevil na Nou Campu, aby se ukázalo, jak pokročil v uzdravování. Soukromý trénink absolvoval 30 minut za nichž si vyzkoušel pár rychlostních fází.
Pěkné zpestření si udělali i návštěvníci Nou Campu, pro které bylo velkým překvapením, když na travnaté ploše zahlídli Ronaldinha.


Podle nejnovějších informací by se měl Ronaldinho vrátit zpět do sestavy nejdříve v zápase s Levante. Je však dosti pravděpodobné, že ho Frank Rijkaard bude šetřit na zápas proti Stuttgartu, s nimž odehraje Barcelona druhý zápas ve skupině Ligy Mistrů.


Brazilec není jediný kdo laboruje se zraněním. Kapitán, Carles Puyol se již zotavil ze zranění a o víkendu proti Levante bude připraven nastoupit. Samuel Eto'o pokračuje ve své rekonvalescenci rychleji, než se předpokládalo a jeho návrat se odhaduje na začátek listopadu. I bez těchto opor dokázala Barcelona porazit úřadujícího vítěze Poháru UEFA Sevillu.

Více informací o klubu FC Barcelona naleznete na webu FCBarcelona.cz

Tadeáš Jindra / as.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články