Zpět na » Primera Division » Henrymu se nedaří dát gól

Henrymu se nedaří dát gól

0

Líbilo se

29.09. - Thierry Henry přišel s v létě z Arsenalu s velkým očekáváním a společně s Ronaldinhem, Messim a Samuelem Etooem měli vytvořit nejobávanější útok nejen ve Ĺ panělsku, ale i na světě.

Ovšem začátek právě probíhající sezóny, nevyšel Barceloně podle představ. Remízu s Racingem a Osasunou skoro nikdo nečekal a Barca v těchto dvou zápasech dokonce nevstřelila ani jeden gól. Nicméně poslední utkání se Zaragozou naznačilo, jakým směrem se zřejmě bude katalánský klubu ubírat.

Velká hvězda v útoku, Thierry Henry, zůstala za očekáváním. Nedaří se mu střílet góly, i když k tomu má hodně příležitostí. Kupříkladu v souboji se Zaragozou měl nejméně pět jasných gólových šancí, ale ani jednu neproměnil.

Celkově dal Henry v dresu Barcelony zatím jen jednu branku, a to v lize mistrů proti Lyonu. V lize vystřelil celkem šestnáctkrát. Z toho jen šest střel mířilo mezi tři tyče. Nicméně trenér i jeho spoluhráči věří, že až se Henry úplně zaklimatizuje, bude dávat více gólů. Musíme uznat, že až na zakončení, hraje dobře. Určitě mu chybí i štěstí.

Více informací o klubu FC Barcelona naleznete na webu FCBarcelona.cz

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články