Zpět na » Primera Division » Javi Garcia: Na Atletico jsme připraveni!

Primera Division - Javi Garcia: Na Atletico jsme připraveni!

0

Líbilo se

29.09. - Bývalý hráč Real Madrid Castilla, Javi Garcia, se pravděpodobně postaví do záložní řady Osasuny v zítřejším utkání s Atleticem Madrid. Dvacetiletý hráč přišel do Osasuny před sezónou za 2,5 miliónu €.

„Začátek ligy je velmi těžký, což jsme ale čekali. Teď budeme hrát s Atleticem, které má spoustu špičkových hráčů. Musíme být velmi soustředění, každý z nás se může trefit a zvrátit tak zápas na naši stranu.“

A co víc, Garcia se bude muset připravit na nepřátelskou atmosféru na Vicente Calderon. Hráči Osasuny jsou tam sice vítáni, avšak Garcia, jako bývalý hráč Realu Madrid, určitě ne. „Spoluhráči už mi říkali , ať se připravím na to, že na mě asi budou pískat. Má madridská minulost bude hrát svou roli,“ řekl hráč, který byl v létě spojován s odchodem do Liverpoolu a také právě do Atletica Madrid.

Duel s Atleticem bude pikantní i z toho důvodu, že Javi Garcia nastoupí proti svému bratranci, Raúlu Garcíovi z Atletica, který tam přestoupil právě z Osasuny.

Javi Garcia však po poslední výhře Osasuny 4:1 na Reyno de Navarra hýří sebevědomím. „Podařilo se mi skórovat, sice šťastně, ale přece. Nemůžu si stěžovat, jsme šťastný jak na hřišti, tak mimo něj. Je to moje první sezóna v La Lize a všechno běží tak rychle. Musím využít šancí, které dostávám a upevnit trenérovu důvěru v sebe.“

„Co se týče fanoušků, jsou fantastičtí. Nikdy vás neomrzí, když zpívají vaše jméno na Reyno de Navarra!“

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články