Zpět na » Primera Division » Puyol již na soupisce

Primera Division - Puyol již na soupisce

0

Líbilo se

28.09. - Přítomnost Carlese Puyola na soupisce Barcelony pro zápas šestého kola s Levante, je hlavní novinkou pro Franka Rijkaarda,který už ho může nasadit do utkání. Obránce se vrací do sestavy po více jak třech měsících.

Carles Puyol se zranil v červnu v přátelském zápase s Jihoafrickou republikou, kde Barca zakončila sezónu 2006/2007. Ĺ panělský obránce trpěl přetržením šlachy v levém koleni a musel tak strávit tři měsíce rehabilitacemi.

Puyol pracoval velmi tvrdě, aby se uzdravil co nejdříve a je dost možné, že v utkání s Levante nastoupí už od začátku.Ovšem trenér Barcelony, Frank Rijkaard naznačil, že Puyol začne raději na lavičce a později někoho vystřídá.

Kromě kapitána Barcy, je další novinkou na soupisce Marc Crosas, který už byl několikrát povolán, aby hrál za první mužstvo a také Eidur Gudjohnsen. Naproti tomu ale ze sestavy vypadl Zambrotta, protože si poranil pravou nohu a bude měsíc mimo hru. Ani Rafa Marquez není úplně fit a do zápasu také nezasáhne. Ronalidnho ještě není úplně uzdraven, a proto zůstává i nadále mimo soupisku.

Povolaní byli tito hráči: Valdés, Jorquera, Puyol, Henry, Xavi, Iniesta, Abidal, Oleguer, Deco, Touré Yaya, Thuram, Sylvinho, Milito, Messi, Giovani, Bojan, Marc Crosas a Gudjohnsen.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články