Zpět na » » Maurizio Sarri: Můžu v Saudské Arábii kouřit?

Maurizio Sarri: Můžu v Saudské Arábii kouřit?

Maurizio Sarri: Můžu v Saudské Arábii kouřit? © iconsport.photo - Maurizio Sarri

0

Líbilo se

23.11. - Lazio rozhodně neprožívá nejlepší sezónu, což trochu započalo čachrování se spekulacemi ohledně odchodu Maurizia Sarriho. Zkušený trenér, jenž je znám třeba i z Chelsea nebo Neapole, je tak spojován se Saudskou Arábií. Na tiskové konferenci byl nyní s touto spekulací konfrontován, Jeho odpověď, hodna vášnivého kuřáka, však novináře skutečně pobavila.

Maurizio Sarri už je skutečně zkušený trenér. Měl toho hodně za sebou už dříve, ale poprvé pořádně vystřelil v Empoli, načež zamířil do Neapole. Tam dokázal dostat to nejlepší z Gonzála Higuaína, Driese Mertense i Lorenza Insigneho. Na lavičce pod Vesuvem tak nakonec strávil 4 roky. Poté vzal angažmá v Chelsea, Životní přesun, jenž ale tak úplně nevyšel a po sezóně odešel do Juventusu. Ani tam to ale nebylo ono. V létě 2021 tak nahradil Simone Inzaghiho v Laziu. Ta aktuální smlouva mu končí v roce 2025.

O Sarriho budoucnosti se však hodně mluví. Dříve už řekl, že v Laziu chce ukončit svou trenérskou kariéru. Poté, co po reprezentační pauze bude startovat z 10. místa ve skupině, se však mluví o jeho předčasném konci a třeba pěkném důchodu v Suadské Arábii. Na to se Sarriho zeptali novináři na poslední tiskové konferenci a 64letý kouč se svou odpovědí rozhodně nezklamal. Jakožto vášnivý kuřák, který za den údajně vykouří neskutečných 60 cigaret, jsme asi nemohli čekat nic jiného, zvláště v souvislosti se Saudskou Arábií.

Saudská Arábie? A můžu tam kouřit? To by jsem nad tím přemýšlel," řekl Maurizio Sarri.

Rozhodně to není na porgramu dne. Já chci nadále trénovat Lazio. Máme tady rozeběhenutý dobrý projekt," dodal trenér Lazia Sarri.

Maurizio Sarri

David Suchý / goal.com

Nejnovější články