Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Reprezentace » Sponzorované Video: Fotbal je vášeň

Reprezentace - Sponzorované Video: Fotbal je vášeň

Sponzorované Video: Fotbal je vášeň © Mc Donald - pack Euro 2012

3

Líbilo se

22.06. - VIDEO Vrchol sezóny je tady, mistrovství Evropy je v plném proudu a jde do svého finiše. Euro opět do svého kolotoče přilákalo spoustu vášnivých fanoušků z nejrůznějších koutů Evropy. Některé příběhy vášnivých fanoušků jsou velice zajímavé.

Jako každý šampionát, tak i ten letošní přilákal několik druhů fanoušků. Mezi fotbalovými fanoušky najdete právníky, ředitele firem, známé osobnosti, ale i dělníky či i bezdomovce. Všichni fanoušci mají jedno společné, když si navléknou dres své země, milují fotbal. Fotbal je pro ně vším.

Někteří fanoušci si na tento zážitek šetří celý rok a dokážou udělat všechno proto, aby viděli svojí reprezentaci na vlastní oči. Oba druhy fanoušků pak sedí vedle sebe a radují se ze vstřelené nebo smutní z obdržené branky.

Způsobů jak se dostat na Euro je několik. Někteří fanoušci si koupí letenku a vyrazí se podívat na zápas své reprezentace. Někteří volí naopak mnohem složitější, ale dostupnější formu cestování do místa šampionátu.

Už jsme Vás informovali o fanouškovi z Portugalska, který vyjel na Euro 2012 na kole. Ale nejen tenhle fanoušek, ale i jiní mají své unikátní příběhy, nad kterými si můžeme říct "fotbal je pro něj vášní".

Fanoušci fotbal milují, a proto dokážou být mnohem vášnivější ke své reprezentaci než ke své drahé polovičce. Podívejte se na video, kde najdete několik příběhů o tom, jaká může být cesta na Euro.

Video:

Více příběhů o nejvášnivějších fanoušcích můžete najít na Passion-Metter.com.

Článek je sponzorován od McDonald´s.

/ McDonald´s

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články