Zpět na » » Slovácko pořádně zatopilo bundesligovému Kolínu. V Německu prohrálo 2:4

- Slovácko pořádně zatopilo bundesligovému Kolínu. V Německu prohrálo 2:4

Slovácko pořádně zatopilo bundesligovému Kolínu. V Německu prohrálo 2:4 © fcslovacko.cz - Fantastický Milan Petržela

0

Líbilo se

16.09. - REVIEW Ačkoliv bylo Slovácko v zápase s bundesligovým Kolínem v roli outsidera, nic předem nevzdalo a nakonec podali svěřenci Martina Svědíka velmi slušný výkon a Kolínu pěkně zatopili. Co ale bude Slovácko hodně mrzet je hodně sporná penalta, která znamenala vedení Kolína 3:2 a rozhodla o prohře českého celku.

Kolín je v Bundeslize na sedmém místě a natěšení fanoušci čekali proti Slovácku jednoznačnou záležitost. Na RheinEnergieStadion dorazilo 47 700 lidí a byli svědky toho, když se gólem Adamyana jejich celek ujal vedení. Druhý gól pak dal chvíli před pauzou útočník Florian Dietz. Do šaten se šlo za stavu 2:0 pro Kolín a asi nikdo nečekal, že by se Slovácko mohlo zvednout a s výsledkem ještě něco udělat.

Ale přesně to se stalo. Milan Petržela si dělal z o mnoho mladších obránců dobrý den a z dorážky po jeho ráně skóroval Jan Kalabiška. 35letý rodák z Mělníka se v této edici trefil potřetí a společně se třemi dalšími hráči je nejlepším střelcem celé Konferenční ligy. Veterán Petržela se ale do listiny střelců přeci jen zapsal také. 39letý záložník hraje famózně a důkazem byl i jeho krásný volej, který za svá záda pustil brankář Schwabe.

Hodně sporně ale byl faulován rakouský záložník Dejan Ljubičič a rozhodčí nařídil pokutový kop. Sám faulovaný ho proměnil a poslal Kolín zpět do vedení. A bylo hůř. Po levé straně utekl Maina a podruhé asistoval. A byl to znovu 24letý Ljubičič, který skóroval. S tím už se Slovácku nepodařilo nic udělat a s Kolínem prohrálo 2:4.

Na hlavní aktéry zápasu ale můžeme být pyšní. Ostudu rozhodně neudělali a naopak znovu ukázali fotbalové Evropě že se s nimi musí počítat. Jen tak dál!

David Suchý / fcslovacko.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články