Zpět na » » Slavii a Slovácko dnes čeká další prověrka v Konferenční lize

Slavii a Slovácko dnes čeká další prověrka v Konferenční lize

Slavii a Slovácko dnes čeká další prověrka v Konferenční lize © slavia.cz - Šanci Slavie na výhru zazdil před týdnem Lukáš Provod

0

Líbilo se

15.09. - PREVIEW Po remízách v prvním kole Konferenční ligy se Slavia a Slovácko pokusí situaci napravit a v tom druhém bodovat naplno. A zatímco Slavia bude v Edenu proti Ballkani velkým favoritem, Slovácko čeká těžký souboj s bundesligovým Kolínem na jeho hřišti. Věřítě našim zástupcům?

Slavia byla po remíze se Sivassporem terčem poměrně velké kritiky. Zápas měla jednoznačně dotáhnout do vítězného konce, ale výkon byl opravdu zlý. Ve všech zápasech pražský celek nastoupí jako favorit a od toho se odvíjí i očekávaný počet bodů. Pokud se sešívaným nepodaří porazit kosovské Ballkani, bude se to považovat za ostudu.

Trenér Trpišovský a další se sice ohání tím, že každý klub, který se dostane do základní skupiny evropských pohárů je velmi kvalitní, ale cesta do základních skupin přes La Fioritu, Klaksvik a Shkupi opravdu není měřítko pro tým velikosti Slavie. V prvním zápase ale tým z Kosova remizoval s Kluží a postaral se tak o poměrně velké překvapení.

Slovácko čeká Kolín

To Slovácko bude v dnešním zápase v přesně opačné roli. Kolín nad Rýnem má za sebou skvělou sezónu a i přes odchod největší hvězdy Modesteho do Dortmundu si vysoký standard drží i v letošním ročníku. V tabulce je na 7. místě a opírá se hlavně o výkony Floriana Kainze. Rakouský záložník bude pro český klub velkou hrozbou.

Slovácko podobně jako Slavia v minulém zápase rozhodně sahalo po 3 bodech. Jenže se cosi zvrtlo, hráči trenéra Svědíka zažili kolaps a i ten jeden bod musel v závěru zachraňovat Libor Kozák. Oba týmy tak mají co napravovat.

Na zápasy českých zástupců si můžete vsadit zde - https://www.fotbalportal.cz/noviny/go-fortuna

David Suchý / slavia.cz

Nejnovější články