Zpět na » » Frings: Real by měl být připravený

Frings: Real by měl být připravený

0

Líbilo se

31.10. - Záložník německého Werderu Brémy Torsten Frings vyslal Realu Madrid varovný signál, který by Bílý balet neměl brát na lehkou váhu. 30letý reprezentant totiž věří svému týmu natolik, že o výhře v další vzájemném střetnutí je stoprocentně přesvědčen.

„Werder může doma porazit jakýkoliv tým, tedy i Real Madrid. Na naše poslední vzájemné střetnutí nevzpomínám moc rád, jelikož o tři body jsme se připravili téměř jen my sami,“ řekl Frings pro německý deník Kicker.

Podle Fringse Brémy skupinu C stále ještě vyhrát mohou, ale první krok k vytouženému první místu musejí udělat už 6. listopadu, kdy zavítají na římskou půdu, kde je bude hostit místní Lazio. To ovšem bude brát jedině vítězství, protože další bodová ztráta by je mohla už téměř jistě vyřadit z boje o postup mezi 16 nejlepších.

„První si musíme poradit s Laziem a až potom se můžeme soustředit na domácí utkání s Realem. Jestliže budeme mít po těchto dvou zápasech plný počet bodů, bude to výborné a postup ze skupiny by nám už neměl utéct,“ dodal Frings.

Tomáš Honajzer / goal.com

Nejnovější články