Zpět na » Liga mistrů » Liverpool předvedl bídný výkon

Liverpool předvedl bídný výkon

0

Líbilo se

05.10. - Mezi největší překvapení druhého kola základních skupin letošního ročníku Ligy mistrů patřila prohra anglického Liverpoolu s francouzským Marseille, a to ještě ke všemu na domácí půdě. Zřejmě nejhůře nesl porážku Reds jejich trenér, Rafa Benitez, který po zápase uvedl, že hráči Liverpoolu podali nejhorší výkon od jeho příchodu na lavičku týmu z Anfield Road.

„Byl to asi nejhorší výkon od doby, kdy jsem tu, hlavně tedy na domácím hřišti. Od začátku jsme si prakticky nic nevytvořili. Byl to slabý zápas, nehráli jsme dobře. Ztráceli jsme míče a nevytvářeli si šance. Možná v závěru jsme soupeře trochu přitlačili,“ řekl Benitez. „Věděli jsme, že Marseille hraje v Lize mistrů dobře, mají dobrý tým i potřebnou kvalitu. Jediné pozitivum, které si ze zápasu můžeme odnést je to, že už skončil,“ pokračoval viditelně zklamaný trenér Reds.

„Víme, že jestli chceme postoupit, musíme vyhrávat. Potřebujeme vyhrát nejbližší zápas. Ve chvílích, jako je tahle, je lepší myslet na další utkání, které vás čeká. O víkendu nás čeká domácí duel se Spurs a my se pokusíme získat tři body. Potom uvidíme, co se stane v zápase s Besiktasem,“ dodal trenér mužstva z města Beatles.

Také pro brankáře Liverpoolu, Pepe Reinu, je výsledek utkání zklamáním. „Prohrát doma je vždy náročné, hlavně když jsme zvyklí na to, že všechno vyhráváme. Všechno v tom zápase bylo špatně. Je to zklamání, protože takhle jsme snad nikdy nehráli,“ myslí si jednička týmu Reds. „V minulém roce jsme byli v Lize mistrů skvělí, ale v Premier League jsme začali špatně. Tentokrát to vypadá opačně. Nevím, jestli se více koncentrujeme na ligu, ale z těchto chyb se potřebujeme poučit. Teď nás čekají dvě těžká střetnutí s Besiktasem a poté doma hostíme Porto. Teď musíme myslet na nedělní duel s Tottenhamem. Potřebujeme získat tři body, protože hrajeme doma,“ dodal na závěr Reina.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články