Zpět na » Liga mistrů » Nenahrávej mu - Karim Benzema znovu ukázal svůj „charakter“

Nenahrávej mu - Karim Benzema znovu ukázal svůj „charakter“

Nenahrávej mu - Karim Benzema znovu ukázal svůj „charakter“ © goal.com, fotbalportal.cz - Benzema pomlouval Vinicia

1

Líbilo se

28.10. - VIDEO Francouzský útočník Karim Benzema má na svědomí další kontroverzi. Během poločasové přestávky duelu v Lize mistrů na půdě německé Borussie Mönchengladbach, kdy Real Madrid prohrával 1:0, jasně vyjádřil svou frustraci z výkonu spoluhráčů. Svému krajanovi Ferlandovi Mendyho řekl, aby nepřihrával Viniciovi. Vše zachytily kamery.

Po úvodní porážce 2:3 od Šachtaru Doněck, potřeboval Real Madrid nutně bodovat na hřišti Borussie Mönchengladbach. Jenomže zápas vůbec nezačal dobře. Po první půli prohrával 1:0. Pak přidal domácí Thuram druhý gól a vypadalo to špatně. V závěru zápasu ale Bílý balet zásluhou Benzemy a Casemira alespoň vyrovnal na závěrečných 2:2.

Právě Karim Benzema ale během poločasové přestávky v tunelu hodně ventiloval svou frustraci a vše zachytily kamery.

Bylo na nich vidět, jak francouzský útočník říká Ferlandu Mendymu: „Brácho, nenahrávej mu. Na život mé matky přísahám. Hraje proti nám.“

Bylo jasné, že mluví o mladém Brazilci Viniciovi. Přitom Vinicius stál hned v jejich bezprostřední blízkosti. Ferland Mendy hrál na postu levého obránce právě za Viniciem. Za celých 70 minut, které Vinicius odehrál, mu nahrál jen třikrát.

Kam dál?

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz, youtube.com

Nejnovější články