Zpět na » Liga mistrů » Real Madrid proti City bez Garetha Balea. Odmítl nastoupit, vysvětlil kouč Zinedine Zidane

Real Madrid proti City bez Garetha Balea. Odmítl nastoupit, vysvětlil kouč Zinedine Zidane

Real Madrid proti City bez Garetha Balea. Odmítl nastoupit, vysvětlil kouč Zinedine Zidane © express.co.uk - Gareth Bale

0

Líbilo se

07.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Real Madrid se v pátek vrátí do Ligy mistrů důležitým zápasem proti Manchesteru City, bude se však muset obejít bez Garetha Balea, který chybí v nominaci na utkání. Podle hlavního trenéra Bílého Baletu Zinedina Zidana jednoduše kvůli tomu, že Bale odmítl hrát.

Téma budoucnosti Garetha Balea na Santiagu Bernabeu je častým předmětem spekulací už od chvíle, kdy velšský reprezentant upadl v nemilost pod Zidanem a znovu je rozvířila zpráva, že Bale chybí v nominaci na klíčový zápas Ligy mistrů proti Manchesteru City.

Ihned se objevila spousta různých spekulací, které ale posléze utnul sám Zidane, když přiznal, že Baleova absence v nominaci je volbou pouze samotného hráče.

„Měl jsem s ním osobní rozhovor,“ přiznal Zidane. „Vybral si, že by raději nehrál. Zbytek konverzace zůstává pouze mezi mnou a ním, ale řekl mi, že nechce hrát.“

Čerství španělští šampioni mají co dohánět, v úvodním utkání na Bernabeu v únoru totiž Manchesteru City podlehli 2:1 a pokud chtějí postoupit, musí ze sebe v odvetě vydat maximum.

Real nedávno oslavil zisk mistrovského titulu ve Španělsku poté, co se nadechl k sérii deseti výher v řadě od restartu soutěže, Bale ale za tu dobu odehrál pouhých 99 minut.

Reprezentant Walesu má za sebou těžkou sezónu, během které vstřelil jen tři góly ve 14 startech ve všech soutěžích. Jeho agent Jonathan Barnett přitom nedávno prohlásil, že Bale má v klubu smlouvu ještě na dva roky a nemá v úmyslu odcházet.

V nominaci chybí také záložník James Rodriguez a útočník Mariano Diaz, který byl minulý týden pozitivně testován na koronavirus. Nastoupit nemůže ani kapitán Sergio Ramos, který bude pykat za červenou kartu v úvodním zápase.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články