Zpět na » Liga mistrů » I Liga mistrů se restartuje. Podle všeho se dohraje v Lisabonu během 12 dní

Liga mistrů - I Liga mistrů se restartuje. Podle všeho se dohraje v Lisabonu během 12 dní

I Liga mistrů se restartuje. Podle všeho se dohraje v Lisabonu během 12 dní © skysports.com, fotbalportal.cz - Pohár pro vítěze bude letos předán v Lisabonu

3

Líbilo se

16.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Už je znám jasný plán toho, jakým způsobem se dohraje letošní ročník Champions League. Všechna čtvrtfinále, obě semifinále i finálový duel se odehrají během dvanácti dní v portugalském Lisabonu. Bude se hrát na stadionech Estádio da Luz a Estádio José Alvalade. Začne se 12. srpna. Finále je v plánu 23. srpna. Ve středu by mělo být vše schváleno. Co ještě zbývá dořešit?

Zatím ještě zbývá vymyslet, jakým způsobem a kde se dohrají zbylá osmifinále. Týká se to duelů Manchester City vs. Real Madrid (první zápas 2:1), Bayern Mnichov vs. Chelsea (3:0), Juventus vs. Lyon (0:1) a Barcelona vs. Neapol (1:1).

Do čtvrtfinále už postoupily Lipsko, Atalanta Bergamo, Atlético Madrid a Paris Saint-Germain.

Všechna čtvrtfinále, obě semifinále i finále se odehrají v Lisabonu na stadionech Benfiky a Sportingu. Portugalské hlavní město bude hostit fotbalovou elitu 12 dní. Od 12. srpna do 23. srpna.

Je potřeba zdůraznit, že se všechny zápasy budou hrát pouze na jedno utkání, tedy bez odvet.

Celý tento plán na miniturnaj by měl být schválen výkonným výborem UEFA na středečním setkání. Očekává se, že v tom nebude problém.

Čtvrtfinále Ligy mistrů: 12. až 15. srpna

Semifinále Ligy mistrů: 18. a 19. srpna

Finále Ligy mistrů: 23. srpna

Istanbul, který měl hostit letošní finále Champions League, by měl dostat kompenzaci v podobě toho, že se tam bude hrát finálový duel příští rok.

Za současného stavu by se všechny zápasy musely odehrát za zavřenými dveřmi, ale je ještě možné, že do té doby portugalská vláda pozmění své restrikce.

Bude se řešit i Evropská liga. Předpokládá se, že bude předloženo velmi podobné řešení jako u Ligy mistrů. Zbývající zápasy by měly hostit německá města - Frankfurt a Düsseldorf. Ženskou Champions League pak baskická města San Sebastián a Bilbao.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články