Zpět na » Liga mistrů » Jürgen Klopp se obává Fabinhova zranění: Může to být vážné a pro nás velký zásah

Jürgen Klopp se obává Fabinhova zranění: Může to být vážné a pro nás velký zásah

Jürgen Klopp se obává Fabinhova zranění: Může to být vážné a pro nás velký zásah © skysports.com, fotbalportal.cz - Fabinho

1

Líbilo se

28.11. - Liverpool ve včerejším utkání pátého kola základních skupin Ligy mistrů na Anfieldu jen remizoval 1:1 s Neapolí, což znamená, že v posledním kole musí v Salcburku alespoň remizovat, aby měl jistý postup do vyřazovací fáze. Obhájce trofeje schytal velkou ránu. Už po 19 minutách hry musel hřiště opustit Fabinho. Brazilský záložník může být mimo hru delší dobu.

Krátce poté, co Fabinho vystřídal a na jeho místo se postavil Wijnaldum, Liverpool inkasoval. Úspěšným střelcem byl Mertens. V 65. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Lovren. Liverpool je tak v tabulce skupiny E na vedoucí pozici, ale i tak může vypadnout.

V posledním utkání na půdě Salcburku potřebuje uhrát alespoň bod. Pokud by se mu to nepovedlo, musel by spoléhat na pomoc beznadějně posledního Genku, který hraje v Neapoli.

Jürgen Klopp ale po zápase proti Neapoli hovořil především o Fabinhovi. Brazilský reprezentant nastoupil do všech utkání Liverpoolu v této sezóně kromě jediného. Odkulhal ze hřiště a nevypadá to s ním vůbec dobře. Německý kouč ví, že by to byla velká komplikace.

„Největší věcí tohoto zápasu je zranění Fabinha. To je opravdu obrovská ztráta.“

„Je ještě brzy a všichni doufáme, že to nebude příliš vážné, ale je to docela bolestivé a je to v oblasti kolem kotníku, kde takovou bolest cítit nechcete.“

„Nechci říkat, co očekávám, protože doufám, že to není vážné.“

„Bolí ho to, což není dobré. Nemohl dál pokračovat ve hře. Během následujících dní budeme vědět víc.“

Už zanedlouho čeká na Liverpool Merseyside derby proti Evertonu. Bude Fabinho k dispozici svému celku?

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články