Zpět na » Liga mistrů » Na Spartu přijedou rozhodčí z Walesu

Liga mistrů - Na Spartu přijedou rozhodčí z Walesu

Na Spartu přijedou rozhodčí z Walesu © - Fanoušci Sparty

0

Líbilo se

26.11. - Trojice rozhodčích z Walesu byla delegována na zápas Sparta Praha - Spartak Moskva. Zápas Mladé Boleslavi odřídí také ostrovní rozhodčí, tentokrát však jsou z Irska. Z českých sudích si zapíská v poháru UEFA jen Pavel Královec.

Již o víkendu se trojici rozhodčích dozvěděli Slávisté. Ti budou hrát v klíčovém duelu o třetí místo v Bukurešti. Tento zápas budou řídit rozhodčí z Lucemburska. Tím hlavním je zkušený Alain Hamer, asistenty na čarách pak jsou Francis Crelo a Christian Holtgen.


Jako hlavní bude na Spartě pískat Ceri Richards z Walesu, kterému budou pomáhat jeho krajané Edward King a Philip Thomas. Zápas začíná v 18:30 a přímým přenosem ho bude vysílat ČT4.


Zápas Mladé Boleslavi ve švédském Elfsborku bude mít na starosti Ir Alan Kelly, ten bude mít na čarách své krajany Damiena Mcgratha a Barryho Martina Mcdonnella. Zápas začíná v 18:15 a žádná česká televize ho nevysílá.


Pohár UEFA si zapíská také Pavel Královec. Tento třicetiletý rozhodčí si zapískal už o víkendu kvalifikaci ME Moldavsko - Maďarsko. Nyní mu UEFA svěřila další zápas. Tentokrát je to pohár UEFA a zápas skupiny A Zenit Petrohrad - Norimberk, ve kterém hrají čeští fotbalisté Jaromír Blažek a Tomáš Galásek. V tomto zápase mu budou pomáhat Patrik Filípek a Martin Wilczek. Čtvrtým rozhodčím bude Libor Kovařík. Tento zajímavý zápas můžete sledovat na německé DSF ve čtvrtek od 17:00.


V poslední době čeští rozhodčí docela často řídí utkání německý mužstev. V poslední době to byl Jaroslav Jára (pohár UEFA Bayern - Bolton) a Jan Jílek (kvalifikace ME „21“ Německo - Lucembursko). Nyní je to tak již třetí zápas za poslední tři týdny.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Aaron - 26.11. Odpovědět

Snad to Sparta zvládne. Je to hodně důležitý match.

Aaron
- 26.11. Odpovědět

To sem zvedav jak bude piskat doufam ze nas neposkodi Smajlík 7

acs acs acs Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

michal.kiki
Související odkazy
Nejnovější články