Zpět na » Liga mistrů » Dembélé dostal tučnou pokutu

Liga mistrů - Dembélé dostal tučnou pokutu

Dembélé dostal tučnou pokutu © as.com - Ousmane Dembélé

1

Líbilo se

11.12. - Ousmane Dembélému zaspání a pozdní příchod na nedělní trénink barcelonského mužstva neprojede jen tak lacino. Ačkoliv ho trenér Ernesto Valverde zařadil do nominace pro dnešní zápas Ligy mistrů proti Tottenhamu, deník AS informoval o tom, že by francouzský útočník měl dostat pořádnou pokutu.

Před měsícem jeho neúčast na tréninku vyvolala velkou polemiku a trenér Valverde ho tehdy za trest nechal jen na tribuně pro ligový zápas s Betisem Sevilla. Na který ke všemu přišel taky pozdě. Pak začal francouzský útočník sekat latinu, chodil včas, značné zlepšení ukázal i na trávníku.

Ze základní sestavy dokonce vytlačil nejdražší posilu klubové historie Philippeho Coutinha. Velkou měrou se podílel i na jasném vítězství 4:0 minulou sobotu na stadionu Cornella El Prat v derby s Espanyolem. Jenže následující den na trénink, který začínal v 11 hodin nedorazil. Ve sportovním centru se objevil až skoro v jednu, kdy už trénink skončil. Zatrénovat si tak musel sám.

Všichni proto čekali, jaký trest tentokrát zvolí vedení, respektive trenér Valverde. Či jestli nechá další prohřešek bez povšimnutí. Do nominace na dnešní zápas s Tottenhamem Dembélého zařadil a novinářům nechtěl nic prozradit. „Vyřadit ho z mužstva, nebo ho nechat jen na tribuně po předchozích výkonech, které předváděl, by bylo kontraproduktivní a poškodilo by to mužstvo. Tyto věci vyřešíme v kabině," řekl včera.

Jisté informace ale asi z kabiny unikly, protože podle deníku AS by pokuta „měla překročit 100.000 eur, ale mohla by být i dvoj či trojnásobná," uvedl server španělského deníku.

Včera se Dembélé stal terčem vtípků svých spoluhráčů, neboť na trénink dorazil skoro o hodinu dříve. Největší legraci si z něj dělali Piqué, Busquets a Jordi Alba.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

neviem či by pomohlo keby dostane aj 1000 000 eur pokutu

elcapitano7
Nejnovější články