Zpět na » Liga mistrů » Chorvatská Barcelona. Poprvé v historii azulgranas opustí pruhy a vsadí na čtverce

Liga mistrů - Chorvatská Barcelona. Poprvé v historii azulgranas opustí pruhy a vsadí na čtverce

Chorvatská Barcelona. Poprvé v historii azulgranas opustí pruhy a vsadí na čtverce © FotbalPortal.cz - Bude nový dres Barcelony kostkovaný?

4

Líbilo se

19.09. - Od příští sezóny se bude zřejmě chorvatský záložník Ivan Rakitić cítit v Barceloně ještě víc jako doma. Podle informací deníku Sport totiž azulgranas budou mít kostičkované dresy jako tradičně nosí právě reprezentační výběr země od Jadranu. Bude to historický průlom do designu ve více než stoletém trvání klubu.

Bude to šok. Průlom do zajetých tradic. Už hodně měli fanoušci co rozdýchávat v létě roku 2015, kdy se poprvé vedení barcelonského klubu rozhodlo ve spolupráci s firmou Nike otočit odjakživa svislé modré a červené pruhy trikotů azulgranas o 90 stupňů.

„Vodorovná“ verze vydržela pouze jednu sezónu a Barcelona se vrátila zpět k ortodoxnímu uspořádání červená a modré na první domácí variantě.

Není ale pochyb, že jestli jsou informace barcelonského deníku Sport důvěryhodné, bude poprask kolem úborů Messiho družiny ještě mnohonásobně větší. Nike totiž má v úmyslu obléknout úřadujícího španělského šampiona do kostičkované, či řekněme šachovnicové alternativy. Hruď hráčů Barcy by tak pokrývalo několik čtverců, stejných jako má chorvatský národní dres, kde se střídají červené a bílé geometrické útvary.

Jaké grafické provedení budou mít záda dresů zveřejněno nebylo, každopádně rukávy mají mít barvu kompletně modrou.y se vám líbily dresy Barcelony v "chorvatském" stylu?

Jak by se vám líbily dresy Barcelony v "chorvatském" stylu?
Ano, líbí
Ne, nelíbí
Created with PollMaker

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 19.09. Odpovědět

snad se to nestane.

Tohle je docela blbost

Tomguncz2
F4BRE - 19.09. Odpovědět

To nevypadá zle, druhá věc je to, že pruhy jsou klasika a tradice

F4BRE

bože to fakt ne!! Smajlík 14

Messi777
Nejnovější články