Zpět na » Liga mistrů » Terry pronasledován zraněními

Liga mistrů - Terry pronasledován zraněními

0

Líbilo se

04.03. - Kapitána Chelsea, Johna Terryho, stíhá jedno zranění za druhým. Po dlouhodobější absenci se vrátil zpět do základní sestavy a nastoupil pouze v jediném ligovém utkání, když jeho první start v Champions League po zotavení na půdě Porta doprovázela opět neuvěřitelná smůla. Vinnou špatného došlápnutí předčasně opouštěl hřiště s lehčím zraněním kotníku.

Další incident ve finále Carling Cupu vzal Terrymu naději na odvetný zápas hraný v úterý před domácím publikem.

Zadáka Chelsea minulou sobotu, při snaze odkopnout míč, nešťastně knokautoval úderem do hlavy Vassiriki Diaby. Po téměř pětiminutovém ošetřování naložili Johna do sanitky, která jej odvezla do nemocnice, kde vyloučili, že by se jednalo o vážné zranění. Po zápase už spolu s týmem směroval autobusem zpátky do Londýna.

V průběhu uplynulého týdne se ještě Terry podrobil preventivním vyšetřením, jejichž závěrem bylo doporučení nejméně dvoutýdenního odpočinku.

„Ĺ ance, že si proti Portu zahraje jsou nulové. V tuto chvíli musíme brát na zřetel hlavně Johna jako člověka a ne jako hráče. Zdraví je mnohem důležitější než nějaký fotbalový výsledek a my nebudeme nic riskovat,“ vyjádřil se k situaci stopera Jose Murinho.

Karel Pernica / uefa.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články