Zpět na » Liga mistrů » Taddei pomůže AS

Liga mistrů - Taddei pomůže AS

0

Líbilo se

04.03. - Brazilský středopolař italského klubu AS Řím, Rodrigo Taddei, by měl být připraven nastoupit do uterního odvetného střetnutí osmifinále Ligy mistrů ve francouzském Lyonu. Tam přivíta domácí Olympique italský celek z Řím. Taddei vynechal poslední dva ligové duely pro nemoc a zranění.

Podle italských médií by měl Brazilec proti francouzskému mistru nastoupit na pravé straně zálohy, doplnit by ho měli Perrotta ve středu záložní řady a Mancini na levém kraji. Kapitán AS, Francesco Totti bude s největší pravděpodobností jediným vysunutým forvardem. Střed obranné linie by měli tvořit Mexes s Chivem, na stranách by se pak měli objevit Panucci a Tonetto. Srbský střelec Mirko Vucinic začne osmifinálový duel mezi Lyonem a AS na lavičce náhradníků, kvůli zranění, které utrpěl v posledním ligovém zápase proti Ascoli.

„V posledních zápasech jsme nehráli to, na co máme. Na Lyon se však plně koncentrujeme a jsem přesvědčený o tom, že postoupíme do čtvrtfinále. V těžkých situacích dokážeme vždy dosáhnout dobrého výsledku,“ řekl brazilský středopolař Mancini.

První střetnutí obou celků skončilo bezbrankovou remízou a šance na postup jsou tak zcela vyrovnané.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

supr

śsepan529
Nejnovější články