Zpět na » Liga mistrů » Strachan: Máme reálnou šanci na postup

Liga mistrů - Strachan: Máme reálnou šanci na postup

0

Líbilo se

22.02. - Trenér Celticu Glasgow Gordon Strachan vidí šanci svého mužstva na postup do čtvrtfinále Ligy mistrů po domácí remíze s milánským AC jako reálnou. Utkání v Celtic Parku skončilo bezbrankovou remízou.

Tento výsledek tedy znamená, že vítězství nebo jakákoliv remíza kromě bezbrankové by posunuly dál skotský celek, jenž zatím prožívá senzační jízdu pohárovou Evropou. Strachan cítí šanci a věří, že jeho svěřenci mají na to přes Italy přejít. „Pojedeme na San Siro s vědomím, že můžeme něco dokázat. Hlavně však musíme věřit ve svoje schopnosti,“ řekl kouč Celticu.

„ Nemyslím si, že lidé na nás budou vyvíjet nějaký obrovský tlak, to určitě ne. Všichni však víme, že ve fotbale se dějí senzační věci. Stačí přeci jen jeden gól a v týmu máme hráče, kteří ho mohou vstřelit.“

„ Musíme hrát techničtěji. Ale když dokážeme uhrát remízu proti špičkovému klubu, jako je AC Milán, i se slabší hrou, proč bychom je při optimálním výkonu nemohli i porazit?“


Strachan na závěr pochválil výkon svých hráčů. „ Ke konci zápasu jsme byli už velmi unavení, a když jsme dostali míč, jen jsme se jej zbavovali. I přesto jsem s výkonem spokojený,“ dodal trenér Celticu.

/ skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články