Zpět na » Liga mistrů » Benitéz nechce podcenit Eindhoven

Liga mistrů - Benitéz nechce podcenit Eindhoven

0

Líbilo se

14.03. - Trenér anglického Liverpoolu, Rafa Benitéz varuje před podceněním nizozemského Eindhovenu, který bude soupeřem Reds ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Podle slov kouče ostrovanů nebudou svěřenci trenéra Ronalda Koemana vůbec lehkým soustem.

Ostatně to potvrdili už v osmifinále, když vyřadili v dvojzápase jiný anglický klub, londýnský Arsenal. Naproti tomu Liverpool dokázal vyřadit ze soutěže obhájce titulu, španělskou Barcelonu.

„ V těchto kolech je už každý tým velmi silný,“ řekl Benitéz. „ Určitě nebudou slabším soupeřem. To, že víme o soupeři hodně věcí ale může být naše výhoda. Někdy se to může ukázat ale i jako nevýhoda, neboť i oni vědí hodně o nás.“

Trenér Reds přirovnává PSV k portugalské Benfice, která Angličany minulý rok vyřadila. „ Jsem přesvědčený, že fanoušci byli z losu nadšení. Nechceme ale udělat tu stejnou chybu, jakou jsme udělali minulý rok s Benficou. Každý říkal, že je to dobrý los a Benfica nás samozřejmě vyřadila,“ dodává.

„ PSV je velmi dobrý tým. My je ale můžeme porazit. V posledních letech se velmi zlepšili, což ukázali i v souboji s Arsenalem v osmifinále. Tento souboj nebude mít favorita,“ řekl ke čtvrtfinále kouč Reds.

Liverpool odehraje první zápas v Holandsku a v odvetě se představí na Anfield Road. „ Hrát první zápas venku může být dobré, neboť to znamená, že odvetu odehrajeme ve skvělé atmosféře na našem stadionu. Přirozeně, že chceme postoupit do semifinále a na to potřebujeme podporu fanoušků. Budou to velmi důležitá střetnutí, na která se těším,“ zakončil rozhovor Benitéz.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články