Zpět na » Liga mistrů » Morientes bude proti Chelsea chybět

Liga mistrů - Morientes bude proti Chelsea chybět

0

Líbilo se

29.03. - Ĺ panělská Valencia bude ve čtvrtfinálových duelech proti Chelsea postrádat svého elitního útočníka Fernanda Morientese, který si ve středečním kvalifikačním utkání o postup na evropský šampionát vykloubil rameno.

Třicetiletý útočník si zranění přivodil v utkání proti Islandu, ve kterém Ĺ panělé zvítězili jen 1:0 díky brance Andrese Iniesty z 81. minuty. Podle lékařského týmu španělského národního výběru Morientes nestihne oba čtvrtfinálové duely proti londýnské Chelsea.

„ Morientesovo rameno je vykloubené, bude potřebovat zhruba 15 dní klid, mimo hru bude celkem tři až čtyři týdny. Není to poprvé, co má Morientes problémy s ramenem, místo je nestabilní, a proto je potřeba tak dlouhá pauza,“ řekl lékař španělské reprezentace Genaro Borras.

První čtvrtfinálový duel sehraje Valencia už příští týden na Stamford Bridge, o šest dní později se ve Ĺ panělsku uskuteční odveta. Avšak jestli se potvrdí první odhady Morientesovy rekonvalescence, bude si muset Valencia poradit bez něj, což bude úkol značně nelehký, jelikož Morientes je nejlepším klubovým střelcem letošní sezóny jak v Lize mistrů, kde dal šest branek, tak také v Primera Division, kde se trefil jedenáctkrát.

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články