Zpět na » Liga mistrů » Nejprestižnější trofej v Hong Kongu

Liga mistrů - Nejprestižnější trofej v Hong Kongu

0

Líbilo se

19.03. - Trofej UEFA Champions League, kterou každoročně zvedá nad hlavu nejúspěšnější klub aktuální sezóny, zavítala v minulém týdnu do Hong Kongu v rámci šestitýdenní asijské tour, která má propagovat evropskou klubovou soutěž číslo jedna.

Nejprestižnější evropská klubová trofej, která už navštívila Tokio, Japonsko, Jakartu a Indonésii, cestuje po Asii poprvé v rámci propagační akce UEFA Champions League Trophy Tour, kterou prezentuje jeden z hlavních sponzorů Ligy mistrů, společnost Heineken. Trofej se z Hong Kongu, kde byla představena minulý pátek, přesune do Kuala Lumpuru (Malajsie, 22. - 25. března), Bangkoku (Thajsko, 30. března - 1. dubna) a dalšího thajského města, Pattaya (6. - 8. dubna).

Představení trofeje pro vítěze Ligy mistrů je hlavním bodem celého programu v každém městě a dává místním fotbalovým fanouškům šanci, aby se dozvěděli něco víc o nejprestižnějším evropském klubovém turnaji a aby se s pohárem vyfotili. V Hong Kongu bylo během sezóny 2005/06 odvysíláno přes 170 hodin zpravodajství a reportáží z evropského fotbalu, z toho bylo na místních televizních stanicích 115 hodin vysílání věnovaných Lize mistrů - živé přenosy (46 hod.), záznamy (13 hod.), nejdůležitější okamžiky (25 hod.) a magazíny Ligy mistrů (31 hod.)

„ Vytvořením UEFA Champions League Trophy Tour chceme zkusit více zpřístupnit Ligu mistrů místním fotbalových fanouškům a umožnit jim, aby si vychutnali magické kouzlo nejprestižnější evropské klubové soutěže,“ vysvětlil Michele Centenaro, šéf Ligy mistrů. „ Chtěli bychom, aby každý na světě mohl prožívat vášeň a vzrušení z naší evropské soutěže,“ dodává Centenaro.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články