Zpět na » Liga mistrů » Carragher: Zdolat Chelsea je velký úspěch

Liga mistrů - Carragher: Zdolat Chelsea je velký úspěch

0

Líbilo se

04.05. - Liverpool, jenž dokázal vyřadit již podruhé v semifinále londýnskou Chelsea, se v athénském finále střetne se starým známým z finále z roku 2005, milánským AC. Reds podali proti ligovému rivalovi z Londýna týmový výkon a zaslouženě postoupili do finále nejprestižnější evropské klubové soutěže.

„Zdolat Chelsea je velký úspěch. Věděli jsme, že v zápase nebude moc šancí a podle toho jsme k utkání také přistoupili. Danielovi se naštěstí podařilo vstřelit skvělý gól. Při penaltách jsem věděl, že máme jednoho z nejlepších brankářů na světě a máme šanci na postup. Samozřejmě, že nám velmi pomohli i naši fanoušci. Od začátku až do konce byli jednoznačně perfektní a potvrdili, že umí zapůsobit na soupeře. Dostat se do finále je skvělé a užíváme si fakt, že jsme tam znovu po dvou letech. A opět jsme porazili Chelsea v semifinále,“ řekl po utkání spokojený stoper Liverpoolu Jamie Carragher.

Exekutorem vítězné penalty, která rozhodla o postupu Reds do athénského finále byl útočník Dirk Kuyt. „Bylo to pro mě velmi zvláštní. V prvním roce mého působení na Anfield Road jsem se dostal do svého prvního finále. Jednoduše jsme tomu věřili, a Pepe byl famózní,“ řekl holandský forvard.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články