Zpět na » Liga mistrů » Finále Ligy mistrů podle návštěvníků FotbalPortal.cz

Liga mistrů - Finále Ligy mistrů podle návštěvníků FotbalPortal.cz

0

Líbilo se

01.05. - Koho si přejí spatřit návštěvníci našeho portálu 23. května na Olympijském stadionu v Athénách? Jaké dva týmy by se podle Vás měly utkat o nejprestižnější evropskou klubovou trofej všech dob?

Dvou po sobě jdoucích anket se dohromady zúčastnilo 947 návštěvníku sekce Champions League, která je součástí internetového portálu FotbalPortal.cz.

Čtenáři odpovídali na otázku „Kdo z dvojice X a X postoupí do finále letošního ročníku Ligy mistrů?“

Pokud by tedy rozhodovali fotbalový fanoušci, ve finále nejprestižnější evropské klubové soutěže by se utkaly dva anglické kluby, a to sice londýnská Chelsea a Manchester United. Rize anglická událost by nesla i českou stopu. Pokud bychom připustili, že skutečnost bude opravdu taková, v brance Chelsea by s největší pravděpodobností nastoupila česká reprezentační jednička, Petr Čech.


Kdo z dvojice Liverpool FC Liverpool FC a Chelsea FC Chelsea FC postoupí do finále letošního ročníku Ligy mistrů?

Liverpool FC (158)
33,55%
Chelsea FC (313)
66,45%


Celkový počet hlasů: 471

Názor redakce: Troufnu si odhadnout, že i přes nestálé výkony, jaké londýnská Chelsea v letošní sezóně podává, to bude právě ona, kdo vyjde z duelu s Liverpoolem jako vítěz a bude bojovat v Athénách o ušatý pohár.


Kdo z dvojice AC Milan Milan AC a Manchester United FC Manchester United postoupí do finále letošního ročníku Ligy mistrů?

AC Milano (204)
42,86%
Manchester United FC (272)
57,14%


Celkový počet hlasů: 476

Názor redakce: Zde se můj názor s většinou neshoduje. Manchester je bezesporu nesmírně silným mužstvem, avšak na evropské dlouhodobé stabilní výkony celku ze San Sira jednoznačně nemá. Disciplinovanost a přesné pnění taktických pokynů dovedou Milán znovu do velkého finále.


Finále UEFA Champions League 2006/07 podle návštěvníků FotbalPortal.cz

Chelsea FC Chelsea FC vs. Manchester United FC Manchester United

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články