Zpět na » Liga mistrů » Reina: V odvetě musíme hrát lépe

Liga mistrů - Reina: V odvetě musíme hrát lépe

0

Líbilo se

28.04. - Brankářská jednička anglického Liverpoolu, Pepe Reina, si myslím, že on i jeho spoluhráči budou muset v semifinálové odvetě proti londýnské Chelsea zlepšit svůj výkon a věří, že k postupu do athénského finále Reds pomohou také fanoušci.

„Naštěstí máme stále šanci na postup. Musíme si věřit a potom to určitě dokážeme. Věděli jsme, že to bude velmi těžký zápas, protože nás čekal soupeř nejtěžšího kalibru. V druhé půli jsme se trochu zlepšili, ale nedokázali jsme si vypracovat brankové příležitosti. Sice jsme měli míč na svých kopačkách delší dobu, ale takhle v odvetě nesmíme hrát, musíme to zlepšit. Věřím, že dokážeme vstřelit minimálně jeden gól a vybojovat tak alespoň prodloužení,“ řekla brankářská jednička Reds.

„Samozřejmě, prohrát 0:2 by bylo stejně hořké jako 0:1, ale abych byl upřímný, dělal jsem jen svou práci,“ řekl skromně Reina ke dvěma senzačním zákrokům, kterými zlikvidoval dvě gólové příležitosti středopolaře Blues, Lamparda. „Fanouškové budou určitě naším dvanáctým hráče. Oni nám věří a my zase věříme jim. Jsou pro nás velmi důležití a doufám, že i s jejich podporou se nám povede postoupit do finále,“ řekl na závěr gólman Liverpoolu.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články